Anasayfa / GENEL / Yine PKK’nın avukatı oldu
imc5

Yine PKK’nın avukatı oldu

CHP Lideri, Hayatın Sesi ve İMC TV gibi PKK sözcülüğü yapan kanalların kapatılmasına karşı çıktı.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Gündemi değerlendiren CHP Lideri, bazı televizyonların OHAL kapsamında kapatılmasına da değindi.

CHP PKK SÖZCÜSÜ KANALLARIN ARKASINDA
Kılıçdaroğlu, “Medyanın özgürlüğünü sonuna kadar korumamız lazım. İMC TV’yi kapatıyorsunuz. Niçin? Mahkeme kararı mı var? diyerek terör örgütü PKK’nın sözcülüğünü yapan kanalların kapatılmasına karşı olduğunu duyurdu.

TERÖRİSTBAŞI İMC TV’DE KONUŞUYORDU
Kapatılan İMC TV, hain terör örgütünün sözde elebaşları arasında yer alan Murat Karayılan ile röportajlar yaparak örgütün sözcülüğünü yapıyordu.

imc3

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

1 Yorum yapıldı

  1. kepazeliğin bini bin para genel başkanları pkknın fetönün avukatı kesildi vekilleri müezzin döven magandaların avukatı.. bizim bu zihniyetle herhangi bir ortak müşterekte buluşmamız imkansız kimse kendini kandırmasın chp demek vandallıktır, diktadır, terör yandaşlığı, darbeciliktir.. chpli vekiller hiç utanıp, sıkılmadan müezzini alet kullanarak döven chpli belediye meclis üyesi vandalların duruşmasına katılabildiler ama müezzinin yanıda tek bir ak partili vekil yoktu ve vandallar serbest kaldılar bu durum kabul edilemez bu basit bir darp değildir müezzini döverken kullandıkları taş kanunen silahtır ve bir kişiyi elle darp etmekle herhangi bir aletle darp etmek arasında cezai müeyyide olarak çok büyük bir fark vardır. bu vandalları serbest bırakan hakim hangi hukuk fakültesinden aldı diplomasını bu karar kabul edilemez şortlu kadına saldıran deli raporlu adam hapse atılıyor görevini yapan memura silahla saldıran şehir magandaları serbest bırakılıyor adalet bakanlığı derhal harekete geçmelidir o vandallara hakettikleri ceza verilmelidir iktidarda chp değil ak parti var herkes kendine gelsin haddini bilsin Allah chp ye fırsat vermesin bugün müezzine taşla saldıran yarın iktidar olsa ülkede müslüman bırakmaz ak partili vekiller nerede soruyorum chpli vandallar için chpli vekiller gövde gösterisi yaparken ak partili vekiller bu davayı neden takip etmediler görevini yaparken saldırıya uğrayan zavallı müezzin neden yapayalnız bırakıldı 15 temmuzda bu millet bunun için mi şehit oldu bu ne aymazlıktır ben bir ak partili olarak bütün ak partili vekilleri protesto ediyorum hiçbirisi 15 temmuzda canını hiçe sayan bu asil milletin tırnağı olamadılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir