Anasayfa / GENEL / Yine o asparagasçı muhabir yine Sözcü yalanı
portre2

Yine o asparagasçı muhabir yine Sözcü yalanı

Sözcü gazetesinin yalan ve asparagas haberleri hiç bitmiyor. Dün de “Meclis’ten Atatürk’ün bir portresi kaldırıldı” başlıklı manşet haber yalan çıktı. Habere imza atansa Sözcü’nün asparagas haberleriyle bilinen muhabiri Ali Ekber Ertürk idi.

Asparagasçı Sözcü muhabirinin son yalanı!

Sözcü’nün “AKP’lilerin Atatürk alerjisi” diye kara propagandasına malzeme ettiği yalan TBMM açıklamasıyla ortaya çıktı.

Atatürk’ü yemek masasında rakı bardağıyla resmeden tablonun TBMM lokantasından kaldırıldığını Sözcü “AKP’lilerin Atatürk düşmanlığı” olarak yansıtmıştı.

TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, tablonun 15 Temmuz saldırılarında hasar gördüğü, onarım çalışması sonrası yerine asılacağı belirtildi.

portre

TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “TBMM Üyeler Lokantası ve lokantada bulunan Yaşar Çallı tarafından yapılan Atatürk resminin çerçevesi hasar görmüştür. Anılan resim hasar gördüğünden onarıma alınmış ve onarım çalışmalarının bitirilmesinin ardından yerine asılacaktır” ifadeleri kullanıldı.

sozcu-portre

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir