Anasayfa / GENEL / Yine Kanal D, yine sapkın ilişkiler, yine tecavüz!
kanald

Yine Kanal D, yine sapkın ilişkiler, yine tecavüz!

Aydın Doğan’a ait Kanal D yine bir aile hayatını tehdit eden sapkın ilişkiler, yasak aşk, tecavüz dizisine yer verdi. Dün akşam Benim Adım Gültepe isimli dizide yine ihanet, tecavüz ve sapkın ilişkiler Kanal D ekranındaydı.

1980’li yıllarda İzmir’de ‘her sokağı ayrı bir hikaye’ olan Gültepe semtinin, birbirleriyle çatışan aileleri, yasak aşkları ve karşılıksız sevdalarını yansıtan “Benim Adım Gültepe”, dün gece 5. bölümüyle ekrana geldi.

Bir önceki bölümde hapisteki eşi, Gülümser’in Halil’le birlikte olduğunu kardeşinden öğrenmişti. Kardeşi de yengesine “ihanetinin bedelini” ödetmek için kapısına dayandı..

Daha önce de yine Kanal D’de yayınlanan ‘Öyle bir Geçer Zama Ki’ dizisindeki Cemile karakterini canlandıran Ayça Bingöl, o zaman da Ali Kaptan tarafından tecavüze uğrayıp dayak yedikten sonra intihara kalkışmıştı.

kanald-rezalet1

kanald-tecavuz

kayıp-sehir

MEDYAGUNDEM

bbp

Doğan medyasından FETÖ tipi BBP operasyonu

Ahmet Hakan yönetimindeki Kanal D’de, referandumda ‘Evet’ diyeceğini açıklayan Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) bu karardan …

capa2

Oyunu bozulan Aydın Doğan tescilli provokatörü sahneye sürdü

İrfan Değirmenci’yi kovan Aydın Doğan’ın “hayır” provokasyonu bozulunca Kanal D’de sabah haberleri tescilli provokatör Emin …

dogan4

Doğan medyasından sinsice ‘hayır’ propagandası

Kanal D ve Star TV’de yayımlanan dizilerde, referandum öncesi halkın tercihini ‘Hayır’ yönünde etkilemeye dönük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir