Anasayfa / GENEL / Yiğit Bulut’tan anlamlı yer seçimi
yigit-afsin1

Yiğit Bulut’tan anlamlı yer seçimi

MEDYAGÜNDEM- Gazeteci Yiğit Bulut, 27 Nisan 2012 günü Samsun’dan başladığı konferans serilerine devam ediyor. Ak Parti  Gençlik Kolları teşkilatının öncülüğünde düzenlenen konferanslarda  Bulut, üniversiteli gençlerle buluşuyor.

Yiğit Bulut yarın da Kahramanmaraş Sütçü İmam  Üniversitesi’nde konuşacak. Saat 13.30’da başlayacak konferansın konusu  da “Türkiye enerji politikaları ve yerleşik düzen” olacak.

Bulut konferansın ardından da çok anlamlı bir yer seçimiyle Afşin-Elbistan bölgesine geçecek ve burada bir sohbet toplantısı yapacak. Bulut’un o bölgede yaşanan kaza ve göçüklerde yaşamlarının yitiren işçilerin aileleriyle de buluşacağı öğrenildi.

Afşin Elbistan’da son olarak geçtiğimiz yıl büyük bir göçük yaşanmış, 11 işçi hayatını kaybetmişti. Afşin Elbistan’da bulunan Ciner Holding’e ait Çöllolar kömür havzasında, 11 işçinin hayatını kaybettiği 6 ve 10 şubat tarihlerinde yaşanan iki ayrı göçükten bir ay sonra devlet harekete geçmiş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, müfettişlerin raporu doğrultusunda maden sahasının faaliyetlerini süresiz durdurmuştu.

Yiğit Bulut’un işte o bölgeye ziyareti de anlamlı bulundu.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

yigit

Halkbank neden FETÖ ve derin ABD’nin hedefinde?

A Haber’de “Halkbankası neden FETÖ ve ‘derin ABD’nin hedefinde? Yeni operasyonun amacı ne? soruları Söz …

yigitb

‘Hayır’ çıkarsa planları kaos ve Türkiye’yi işgal

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir