Anasayfa / ANALİZ / Yerseniz; gazetelere el koymayı vaad eden CHP’linin ön safta olduğu “özgür basın susturulamaz” yürüyüşü!
gtekin2

Yerseniz; gazetelere el koymayı vaad eden CHP’linin ön safta olduğu “özgür basın susturulamaz” yürüyüşü!

Türkiye’de “ana akım” olduğunu iddia eden medyanın tam bir sahtekarlık düzeni olduğunun en iyi kanıtı…


MEDYAGUNDEM.COM- Bugün bazı gazeteci örgütleri, “basına yönelik baskılar ve saldırılar var” gerekçesiyle Beyoğlu Tünel’de yürüyüş düzenledi. Çok sayıda gazeteci ve siyasetçinin katıldığı yürüyüşte ‘özgür basın susturulamaz’ pankartı taşındı.

Tünel’den Galatasaray Lisesi önüne kadar yürüyen grup, Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç’in okuduğu basın açıklamasının ardından dağıldı.

Yürüyüşte en ön safta Hürriyet’in militanları, CHP’liler ve  Basın Konseyi, Türkiye Gazeteciler Federasyonu, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu, Ankara, İzmir, Afyon, ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyetleri, Fotomuhabirleri Derneği, Spor Yazarları Derneği ile IPI ve PEN Türkiye merkezi temsilcileri yer aldı.

Biri vardı ki en ön safta…

7 Haziran seçiminden önce yaptığı skandal açıklamada “8 Haziran günü iktidara yakın medyaya el koyacağız” diyen faşist CHP’li Gürsel Tekin’di.

gtekin3

Bir kez daha Türkiye’de ana akım medyanın sahtekarlığı gün yüzüne çıktı.

Özgür basını susturma vaadinde bulunan bir faşistle “özgür basın susturulamaz” yürüyüşü… Tabi yerseniz…

gursel

MEDYAGUNDEM

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

kk-murat

Bunun adı Doğan medyası-CHP-FETÖ provokasyonu

“Adalet” adı altında yanına aldığı PKK ve DHKP-C terör örgütleriyle Fetullahçı terör örgütü için kaos …

hur8

Bu kadar yandaşlığa pes; Hürriyet’i CHP bültenine çevirdiler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

1 Yorum yapıldı

  1. gürsel tekin denen karaktersiz herif partinin . Yayın organ Halk tv de Tsk ya ” hain” nitelendirmesi yapıyorlar siz ne o.pu çocuğu, satılmış tiplersiniz şerefsiz. Atatürkün partisini pkk ya güzelleme yapıp Tsk ya küfür eder hale getirdiniz yavşaklar. Kalkmış bir de basın özgürlüğünden bahsediyorlar sizin basın özgürlüğü anlayışınız işte bu kendi ordunuz için ” tsk dan pkk ya hain operasyon” başlığı atmak Allah topunuzun belasını versin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir