Anasayfa / ANALİZ / Gülen terör örgütüyle suç ortaklığı deşifre olan CHP faşist yüzünü gösterdi!
gursel

Gülen terör örgütüyle suç ortaklığı deşifre olan CHP faşist yüzünü gösterdi!

Gülen terör örgütüyle suç ortaklığı Fuat Avni hesabının deşifre olmasıyla gün yüzüne çıkan CHP iyice köşeye sıkışınca faşist yüzünü gösterdi.  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, “8-9 Haziran’da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacak” skandal açıklamasını yaptı.


MEDYAGUNDEM.COM- CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İzmir’de düzenlediği basın toplantısında ”Şimdi de Kılıçdaroğlu için yazıyorlar. Kılıçdaroğlu cam gibidir. 8-9 Haziran’da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır. Sadece el mi koyacağım, buna bulaşmış bütün iş adamlarından hesabını soracağız. dedi.

Gülen terör örgütüyle girdiği suç ortaklığı çarşaf çarşaf belgelerle gün yüzüne çıkan CHP’nin fırsatını bulduğunda nasıl özgürlükleri askıya alıp faşist ve ceberrut yüzünü gösterdiği Tekin’in bu açıklamasıyla daha net anlaşıldı.

Şimdi “basın özgürlüğü”, “ifade özgürlüğü,” bağımsız medya” diye yaygara yapanların, AB ve Batı kamuoyunun Gürsel Tekin’in açıklamalarına ne diyeceği merak ediliyor.

adnan

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

3 Yorumlar

  1. Hooooo! Hoooooşt! Adamın göbeğinden kan alırlar zırto! İte bak yaptığına bak!

  2. Aynen hoşt it oğlu itler siz kimsiniz kendinizi ne sanıyorsunuz yahudi köpekleri şerefsiz pezevenkler

  3. Tik Tak Tik Tak

    Hedef aldığın o gazeteler hangisiyse el koymazsanız, el koymayanın; hesap soracakmışsınız sormazsanız sizin gelmişinizi geçmişiniz… emi şerefsiz köpekler! Her seçim öncesinde çıkıp üreyen sen itoğlu it bir gün hukuk-adalet önünde hesap sormayan namerttir. Hodri meydan! İşte ısıramayacak it dişini gösteriyor. Her seçimde aynı boku yiyen itler hesap gününe hazır olun, bu sefer dosyalarınızı Yargıtay’da yok ettirip hırsızlığınızı örtbas edemeyeceksiniz, hırsızlığı tescilli köpeeeeek!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir