Anasayfa / ANALİZ / Yeni Gezi kalkışması için ilk hamleyi Artvin’den yaptılar! Hürriyet ile PKK’nın gazetesi kaosta birleşti!
artvin6

Yeni Gezi kalkışması için ilk hamleyi Artvin’den yaptılar! Hürriyet ile PKK’nın gazetesi kaosta birleşti!

Baharda iç savaş için kaos simsarları harekete geçti. İlk hamleleri Artvin’den geldi. Gezi benzeri kalkışmaya destekte PKK’nın gazetesi ile Aydın Doğan’ın gazetesi buluştu.


MEDYAGUNDEM.COM- Baharda Nisan ve Mayıs aylarından yeni bir Gezi kalkışması ile Türkiye’de iç savaş çıkarma senaryosunun yeniden hazırlandığı bir süreçte, Artvin’de bakır madenine tepki gerekçesiyle PKK, FETÖ ve Aydın Doğan medyası yeni bir karanlık ittifaka soyundu.

Bugün PKK gazetesi Özgür Gündem, Artvin’deki maden ocağına karşı gösterilen tepkiyi, “Artvin Serhildanı” başlığıyla birinci sayfasına taşıdı.

artvin4

Artvin’den yeni Gezi çıkarma provokasyonu da CHP’li vekiller de destek verdi. Artvin Cerattepe’de yapılacak maden için bir grup, barikat kurup ateş yakarak polise direniyor. CHP’li vekillerin de oturma eylemi ile destek verdiği gruba polis müdahale etmek zorunda kaldı.

PKK gazetesi Özgür Gündem “Artvin Serhildanı” başlıklı haberde “Binlerce yurttaşın katıldığı direnişe, binlerce AKP polisi ve askeri saldırdı” ifadesini kullanıldı.

Hürriyet gazetesi de bugün birinci sayfasına çıkardığı Artvin’deki bakır madenine tepkiden Gezi benzeri bir hevese kapıldı, PKK gazetesiyle aynı safta yer almış oldu.

artvin2

artvin7

YENİDEN GEZİ HEYECANLANDIRDI
Geçtiğimiz günlerde PKK’nın ve ortak çalıştığı son örgütlerinden büyükşehirlerde Gezi benzeri olaylar çıkartacağı istihbarat rapolarına yansımasının ardından, yaşanan bu eylemi Doğan ve PKK medyasının desteklemesi kirli oyunun gerçekliğini gözler önüne serdi.

 

 

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

1 Yorum yapıldı

  1. 10 tane daha cerattepe çıkarın bu pkk lılara verin gazı verin copu afiyetle yesinler oyalanıp, dursunlar dağlarda bayırlarda siz de rahat rahat devlet işlerini halledin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir