Anasayfa / ANALİZ / Yener Dönmez’e Vahdet CHP’nin parasıyla mı kurduruldu?
vahdet-yener

Yener Dönmez’e Vahdet CHP’nin parasıyla mı kurduruldu?

Deniz Baykal’a paralel örgütün seks kaseti komplosunda rol alan (Çirkin kaseti ilk yayınlama operasyonunu yaptılar) Yener Dönmez’e Vahdet gazetesi CHP’nin parasıyla mı kurduruldu? Star ve Akşam’ın bugünkü manşetleri akıllara o soruları getirdi.


MEDYAGUNDEM.COM- Star ve Akşam gazetelerinin manşetlerindeki günlerdir Türkiye’de deprem yaratması gereken CHP ve Gülen terör örgütü arasındaki kirli mi kirli ilişkiler ortalığa saçıldıkça skandalın muhataplarının derin sessizliği dikkat çekiyor. Paralel medyayı anladık başta Hürriyet gazetesi olmak üzere merkez medyada “3 maymun” oyunu sahneye konuldu.

chp

Paralel medya ve Hürriyet’i anladık, peki ya “paralel örgütle ilişkisi olmadığını” iddia edip, yayın hayatında bir kez bile “paralel örgüt” demeyen ve Gülen terör örgütü hakkında hiçbir haber yayınlamayan Vahdet gazetesiyle kardeşi Habervaktim sitesine ne demeli?

İşte bu durum kafaları karıştırıyor ve akla “çılgın” soruları getiriyor.

VAHDET DE CHP PARASIYLA MI KURULDU?

Bugün Star ve Akşam manşeti CHP ile paralel örgütün “İş bankası soygunu”nu deşifre etti. Paralel örgütle dayanışması her geçen gün daha da netleşen CHP’nin, İş Bankası üzerinden paralel yapıya para aktardığı, bu paranın bir bölümünün 17-25 Aralık darbe girişiminin aktörlerine dağıtıldığı ortaya çıkarıldı.

Haberde Fuat Avni hesabını kullanan Emre Uslu ile CHP’li Umut Oran’ın yazışmalarına göre paralar muhataplarına farklı isimler üzerinden aktarılıyor.

Yani paralar “amcaoğlu, halaoğlu, dayıoğlu modeli” ile transfer ediliyor.

Peki Vahdet gazetesi ve Habervaktim’in sahibi Yener Dönmez de CHP’nin parasıyla mı gazete çıkardı da, Star ve Akşam’ın CHP bombalarını görmüyor?

Yener Dönmez’in bir akrabasına mı İş Bankası’nın paraları CHP ve paralel örgüt işbirliğiyle gönderildi de, Vahdet gazetesi ve Habervaktim o haberleri yok sayıyor.

hasan-karakaya

Bugün Star ve Akşam’ın manşetinden öğreniyoruz ki, Zekeriya Öz’e 250 bin dolar, TİB Başkanı’na 1.2 milyon dolar gönderilmiş. Konuşmasınlar diye…

Peki Yener Dönmez’e de Deniz Baykal kaseti için mi para sağlanarak gazete kurduruldu?

vahdet-yener2

Deniz Baykal’a paralel terör örgütünün seks kaseti komplosunun içindeki Yener Dönmez eğer diyet ödemiyorsa neden Star ve Akşam’ın CHP ve paralel örgütle kirli ilişkisini ortaya döken haberleri görmüyor?

Paralel olmadığını bir türlü kanıtlayamayan adamın geldiği nokta kafaları iyice karıştırıyor.

Sorular net: Yener Dönmez Vahdet için parayı nasıl buldu? Neden paralel terör örgütüne dair haberleri görmüyor? Bu nasıl bir ilişki?

 

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

1 Yorum yapıldı

  1. Vahdet Gazetesini takip ediyorum yavaş yavaş İktidara Saldırmanın Isınma Haberini yapıyorlar. Medya Gündeminde belirttiğine göre 7 Haziran Seçimlerine yakın Vahdet Gazetesini Tetikçi Bülten olarak Kullanacaklar bu günlerde yaptıkları haberlerde Ak Partiye ve İktidara Üstü Örtülü Bel Altında vurma Haberleri yapıyorlar.19.02.2015 tarihinde Erdoğan’ın Uçağı Hustuna Acil Rahatsızlandığı için mi indi derken Akılları sıra Erdoğan’a Hasta Adam İmajı Haberini yapmışlar.Haberi gizlemek için güya Erdoğan’ın Doktorunu sormuşlar. Vatandaş olarak Medya Gündemin Gündeme Getirdiği Vahdet Gazetesini Paralel Örgüt Kendi Amaçları Doğrultusunda Tetikçi olarak Kullanacak şurada seçimlere kısa bir zaman kaldı bakalım cemaat evinde yetişmiş Y.D. Yönetimindeki Bülteni izlemeye devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir