Anasayfa / GENEL / Ve devlet uyumadı o FETö’cüye gözaltı!
osman-ozsoy5

Ve devlet uyumadı o FETö’cüye gözaltı!

Fetullah terör örgütünden “cinsel tacizci”, “çakma profesör” Osman Özsoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu tehdit ettiği gerekçesi ile gözaltına alındı.


osman-tehdit

Osman Özsoy, Samanyolu Televizyonu’nda yaptığı konuşmada “Halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit” suçunu oluşturabilecek ifadeler kullandığı iddiasıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

Osman Özsoy Samanyolu TV’de katıldığı programda, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na hakaretler edip ardından da “Bu süreci 3-5 tane yiğit adam sona erdirir. Biraz daha gitsin böyle. AK Parti seçimde yüzde 60 da oy alsa bu dönem ve bu süreç bitmiştir” demişti.

Bu sözleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na tehdit olarak sayan savcılığın soruşturma başlatıp Özsoy’un gözaltına alınması için talimat verdiği öğrenildi.

Terörle mücadele polisler vapurdan aldı

Osman Özsoy’un Eminönü-Üsküdar vapurundayken terörle mücadele polisleri tarafından gözaltına alındığı kaydedildi.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

2 Yorumlar

  1. Bu kişiler bunce CESARETİ kimden kimlerden alıyorlar ? Ve bunlara da HİÇ BİR ŞEY DE YAPILMIYOR ? Polis yakalıyor YARGI SERBEST BIRAKIYOR …? bu nasıl bir YARGIDIR ?
    Paralel Devlet Yargıda 90 yıllık örgütlenme olan DarbeciSol CHP kadrolarıdır….
    PARALEL DEVLET =YARGI da ki CHP ve DHKP-C YANDAŞLARIDIR

  2. yiğitlik kim siz kimsiniz, arkadan dolanmanın ,tuzağın, pusunun, rengini belli etmeden amaca giden her yolu mübah saymanın kitabını yazdınız be! Sizin sahtekar hocanız değil miydi başörtülü kızlara başlarını açıp okula gitmelerini öğütleyen, Mavi marmara olayında israil resmi makamlardan izin almadan gitmelri yanlıştı diyen rezil adam. Kalkmış yiğitlikten bahsediyorsunuz. Yiğit görmek istiyorsanız bizde bir tane var Recep Tayyip Erdoğan. sizin hakkınızdan da gelse gelse o gelir evelallah. pislikler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir