Anasayfa / GENEL / CHP’ye yakın anketçi bile Fetullahçıların uyduruk anketlerini çöpe yolladı!
anket-sonar

CHP’ye yakın anketçi bile Fetullahçıların uyduruk anketlerini çöpe yolladı!

CHP’ye yakınlığıyla bilinen Sonar’ın son araştırması CHP ve HDP için tam anlamıyla şok oldu. Bugün Taraf’ın sürmanşetinde yer alan Gezici isimli manipülasyon firmasının palavra anketi de Fetullahçıların nasıl “anket manipülasyonu”na yüklendiklerini gösterdi.


CHP’ye yakınlığıyla bilinen Sonar’ın son seçim anketine göre AK Parti’nin oy oranı yüzde 43. CHP yüzde 26,1 oranında oy alırken MHP’nin oyu yüzde 17,2.

HDP BARAJ ALTINDA

Aynı şirketin bir önceki anketinde barajı kıl payı da olsa geçen HDP, bu kez barajın altında kalarak yüzde 9,6 oy aldı.

sonar

FETULLAHÇILAR PALAVRA ANKETLERLE ALGI OPERASYONU YAPIYOR

Fetullahçı terör örgütü 7 Haziran seçimine yönelik her türlü kirli algı operasyonundan geri durmuyor. Her seçimde yanılttıkları ortaya çıkan itibarsız Metropoll ve Gezici isimli firmaların palavra anketleri üzerinden son algı operasyonu da bugün paralel tetikçi Taraf’ın  sürmanşetindeydi. Gezici isimli palavracı ankete göre Ak Parti yüzde 38’e geriledi, HDP de barajı aşıyor. CHP’ye yakın Sonar’ın rakamları düşünüldüğünde Gezici isimli firmanın anketlerinin palavra olduğu daha iyi anlaşılıyor.

taraf-anket

 

MEDYAGUNDEM

kk-pkk

FETÖ için yürüyen KK’ya anket tokadı!

Gezici Araştırma Şirketi, toplumdaki FETÖ algısına ilişkin Türkiye genelinde birçok vatandaşla yüzyüze görüşerek kamuoyu araştırması …

anket2

“Hayır”cılarda büyük pişmanlık!

Referandum sonrası yapılan ilk ankette vatandaşlara ‘Bu sonucu referandumdan önce bilseydiniz oy tercihiniz ne olurdu …

sonar3

Rezil olmaktan utanmayan anketçi!

SONAR, 16 Nisan’daki referanduma günler kala yaptığı son anketin sonuçlarını açıkladı. SONAR’ın açıklaması sosyal medyada …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir