Anasayfa / GENEL / Ve Cemaat itirafı geldi: Operasyon Erdoğan’sız Ak Parti!
alkan-cnn

Ve Cemaat itirafı geldi: Operasyon Erdoğan’sız Ak Parti!

MEDYAGUNDEM.COM- İşte daha bugün Takvim gazetesinin attığı manşet… Gülen Cemaati’nin ileri gelenleri, cemaate para akıtan holdinglerin temsilcilerini de çağırıp soluğu Yahudi tapınağında aldı. MOSSAD ajanı, Soros Vakfı yetkilisi, Yahudi cemaatinin en güçlü iş adamının da katıldığı toplantıda Erdoğan Hükümeti’nin nasıl düşürüleceği ayrıntılarıyla planlandı.

Uzun süredir Cemaat’in taşeronu olduğu “Erdoğan’dan kurtulma planı” konuşuluyor, yazılıyor, gündeme getiriliyor. Cemaat’in Erdoğan’sız bir Ak Parti için her türlü karanlık “siyasi darbe” içinde olduğu deşifre ediliyor.

Ve apaçık Cemaat içinden biri çıktı, CNN Türk canlı yayınında “Ak Parti ilke sorun yok, sorun Erdoğan” dedi.

Zaman gazetesi yazarı Ahmet Turan Alkan CNN Türk’te Aslı Aydıntaşbaş’ın Karşı Gündem programına konuk oldu. Cemaat ve paralel yapı savunusu anlamında profesyonelce yalanlar sıraladığı programda Alkan Erdoğan’dan kurtulma projesini de itiraf etti.

İşte o itiraf:

MEDYAGUNDEM

bassj1

PKK’nın hamisi ABD’den PKK’nın adını anmadan kınama!

ABD Ankara Büyükelçiliği’nden AK Parti’li yöneticiler Orhan Mercan ve Aydın Ahi’nin PKK’lı teröristlerce öldürülmesine ilişkin …

akparti

ABD’nin ‘kara gücü’ teröristler Ak Partilileri katlediyor!

Diyarbakır ve Van Ak Parti ilçe başkan yardımcılarına yapılan suikastın yankıları sürerken, AK Parti Hakkari …

pkk4

Şu alçak katilleri Almanya “özgür basın” diye koruyor!

AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ile AK Parti  Özalp İlçe Başkan Yardımcısı …

1 Yorum yapıldı

  1. Medya Donkişotları

    Erdoğan’dan kurtulduğun gün derin yapılanmanın arta kalanları, bakiyelerinin, egemen güçlerin burnuna halka takıp ‘karılar hamamda nasıl bayılır kocaoğlan’ diyeceğini bilmeyecek kadar zekadan yoksun musunuz? Dünya tarihi bu ibretlerle dolu iken, hala odunumun parası demenin mantığı ne ola ki? Olayın hangi boyuta vardığını, varacağını, sonucunu kestiremeyecek kadar gözü dönmüşlük ne ola ki? Aslında bu ifadelerin hukuk için çok önemli deliller olduğunu da bilmeyecek kadar cahilliğe ne demeli? Bu ifadelerin bugünkü yaşanan olayları destekler mahiyette birer İtiraf olduğunu, hukukun göremeyeceğin mi sanıyorsunuz veya bütün bunlar paralel hukukta itirafların bir anlamı olmaz cüretkarlığı mı, densizliği mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir