Anasayfa / GENEL / Vatan yenilendi o slogan tarih oldu!
vatan-yeni

Vatan yenilendi o slogan tarih oldu!

Bu sabah Vatan Gazetesi okurları bayilerden gazetelerini aldıklarında çok farklı bir gazete ile karşılaştılar. Geçtiğimiz Eylül ayında 10. yılını kutlayan Vatan, sayfa düzeninde ve logosunda değişiklik yaptı.

Vatan logosundaki nazar boncuğu küçülüp yer değiştirirken, “Ülkenin En İyi Gazetesi” sloganı da kaldırıldı.

Gazetenin tasarımı, kutu ve alan kullanımı, Milliyet gazetesinin görsel tasarımına benzemiş. İlk bakışta aynı grubun gazetelerinin tasarımlarının birbirine benzemesi olumlu gibi görünse de gazetelerin yayın çizgisine de büyük bir farklılık olmaması durumunda okurun hangi gazeteyi okuduğunu anlamasının mümkün olmaması bir dezavantaj.

İç sayfalar ise görece renkli bir hal almış. Dilara Şeker, Yusuf Duran, İdris Genç, Canan Şeker, Mustafa Başaran, Gözde Akdoğan, Taha Er gibi, sayfayı hazırlayan sayfa sekreterlerinin ismi de sayfanın üstünde editörler ile birlikte yer alıyor ki, bu güzel uygulama Türk medyası için de bir ilk.

MEDYAGUNDEM

ilhan

Washington’daki paralel tetikçi Vatan’dan kovuldu!

MEDYAGUNDEM.COM- Demirören ailesinin sahibi olduğu Vatan gazetesi çok önemli bir operasyona ima atarak, gazetenin Washington temsilcisi …

ruhat-mengi6

Vatan’ın “laikçi teyze”sini kovdular!

Vatan Gazetesi’nde Can Ataklı ve Mustafa Mutlu’nun ardından bir köşe yazarı daha kovuldu. Bu kez …

burak-bilge5

VATAN’da şok ayrılık!

MEDYAGUNDEM.COM- VATAN Gazetesi İstihbarat Müdürü Burak Bilge, 4,5 yıldır yürüttüğü görevinden istifa etti. Bir süredir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir