Anasayfa / ANALİZ / Vatan hainliğiyle gurur duyan bu Amerikan “Can”ının ihanet ortağısın AYM!
can-tehdit

Vatan hainliğiyle gurur duyan bu Amerikan “Can”ının ihanet ortağısın AYM!

Böyle bir vatan hainine bu satırları yazdıran Anayasa Mahkemesi ihanetin ortağısın…


MEDYAGUNDEM.COM- Adam hain, adam Türkiye Cumhuriyeti devletini terör örgütlerine silah desteği veren ülke gibi gösterip Lahey’de yargılatmak için Fetocu terör örgütünün ihanet kumpasının işbirlikçisi… Adam PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerinin tetikçisi… Anayasa Mahkemesi bu adamı “hak ihlali”nden kurtardı. Can Dündar pişkince bugün çıktı hainliği ile gurur duyan yazı yazdı. Bir de utanmazca FETÖ’den villası için ihanet rüşveti alan kendisi değilmiş gibi,  “Söylemesi ayıp, evin de epey borcu birikmişti; haksız tutuklamadan alacağımız tazminatla onu da kapatmamıza katkı sunacağınızı umuyor, şükran duygularımın kabulünü rica ediyorum” diye dalga geçti.

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar cezaevinden çıktıktan sonraki ilk yazısında Anayasa Mahkemesi kararıyla casusluğu ve vatana ihaneti ödüllendirilen bir adamın şımarıklığıyla dalga geçer gibi ifadelere imza attı.

“Bir yandaş yazı denemesi Erdoğan’a açık teşekkür” başlığını kullanan Dündar, yazısını “Söylemesi ayıp, evin de epey borcu birikmişti; haksız tutuklamadan alacağımız tazminatla onu da kapatmamıza katkı sunacağınızı umuyor, şükran duygularımın kabulünü rica ediyorum” diye bitirdi.

Türkiye’ye ihanetiyle Dündar şöyle gurur duydu:

“Sadece o mu? Türkiye’deki otoriterleşmeyi, hukuksuzluğu, savaş tehlikesini de zindandan bütün dünyaya duyurma şansı bulduk; hangi güç bana aynı ay içinde Guardian’dan Der Spiegel’e, Washington Post’tan Le Monde’a kadar yazı yazma şansı yaratabilirdi ki; kim Amerikan Başkan yardımcısının ailemle görüşmek istemesini sağlayabilirdi ki; sizin kontrolsüz gücünüzden başka…”

 

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

can-enis

FETÖ vatan haini Can’ı kullanıp atıyor mu?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun “MİT TIR’ları görüntülerinin yayınlanması” davasında hakkında 25 yıl hapis cezası verilmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir