Anasayfa / GENEL / Vadi’den skandala skandal açıklama
kv-skandal3

Vadi’den skandala skandal açıklama

MEDYAGÜNDEM- Kurtlar Vadisi dizisinin dün akşam TNT ekranındaki skandalına yapımcı şirket Pana Film’den “skandal” bir açıklama geldi.

Polat Alemdar’lı sahnede bir mezardaki Erdoğan yazısını ekranlara yansıtan diziye yönelik yoğun tepkilere Pana Film, “Polat Alemdar stili” bir açıklama yaptı.

Basın açıklaması ciddiyetinden uzak metinde şöyle denildi:
***

Bugün bazı haber internet sitelerinde, dün akşam TNT’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 159. bölümünde yer alan bir sahne için “Kurtlar Vadisi Pusu’nun dün akşam yayınlanan bölümünde mezarlık sahnesinde Erdoğan yazılı mezar taşının özellikle vurgulanarak gösterilmesi dikkat çekti.” gibi haberler yer almakta, bu haberler üzerine de saçma sapan yorumlar yapılmaktadır.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı mezarlıkta yer alan gerçek bir mezar taşının 3 saniyeden az yer aldığı bu sahne için çıkan haberler ve yorumlar, akıl sınırlarını zorlamaktadır.

Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Pana Film

***

Dizinin yapımcılarına Twitter’da en esaslı tepkiyi ise Ülke TV’deki Sıradışı programını hazırlayan gazeteci Turgay Güler şöyle verdi:

medyagundem.com 

MEDYAGUNDEM

hu

Aydın Doğan ve FETÖ yeni 15 Temmuz’u hazırlıyor

“Karargah Tedirgin” manşetinden sonra Hürriyet bir skandala daha imza attı. Askeri tahrik etmeye yönelik karikatürbüyük …

kari1

Alçak herifler; Hürriyet resmen meydan okuyor

“Karargah rahatsız” manşeti için dün çark edip özür dileyen Hürriyet gazetesi darbe sevicilikten vazgeçmeyeceğini bugün …

can-yanak1

Kale ama FETÖ’nün Alamut kalesi vatan haini seni!

Yurtdışına kaçan Can Dündar’ın FETÖ-PKK tetikçisi Cumhuriyet’e yönelik Twitter yorumuna gazeteci Turgay Güler’in kapağı dikkat …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir