Anasayfa / GENEL / Alçak herifler; Hürriyet resmen meydan okuyor
kari1

Alçak herifler; Hürriyet resmen meydan okuyor

“Karargah rahatsız” manşeti için dün çark edip özür dileyen Hürriyet gazetesi darbe sevicilikten vazgeçmeyeceğini bugün birinci sayfasından yayınladığı “rezil” bir karikatürle bir kez daha ispat etti. Hürriyet karikatürle “asker uyuyor” mesajı vermeye çalıştı.

Hürriyet’in birinci sayfasında yayınlanan karikatüre ilk tepki Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler’den geldi. Twitter hesabından rezil karikatür ile ilgili eleştirilerini dile getiren Güler, Hürriyet’in huyundan vazgeçmediğine dikkat çekerek karikatürün “anlarsın ya” mesajı taşıdığını belirtti.

Turgay Güler, “Hürriyet bugünkü 1. sayfadan verdiği bu rezil karikatürle ‘Asker uyuyor’ diyor. Darbe çığırtkanlığına devam ediyor. YUHHH! Alçak herifler!” mesajını paylaştı

Hürriyet’in bu karikatürünün “adice” bir meydan okuma olduğunu belirten Güler, “Bir benzerini daha dün FETÖCÜLER yapmıştı” dedi.

kari2 kari3 kari4 kari5 kari6

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

1 Yorum yapıldı

  1. Bence,Turgay’ın benzetmesi olmamış..! Üstadın (N.Fazıl Kısakürek) şiirinin ilk dörtlüğünde,” Aç kapıyı haber ver”
    demesi,ikinci dörtlükte de,bu haberin imanlı insanlar için olduğu çok açık..Askere yapılan çağrı ise,alçakça,şerefsizce..! İkincisi de; Sızıntı’nın bir FETÖ yayın organı olması…Askere çağrıyı FETÖ yapıyor olabilir ama,bunun N.Fazıl üstadın şiirinden ilhamla yapılıyormuş gibi bir algı,çok yanlış olmuş..!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir