Anasayfa / GENEL / Utanmaz KK pişkince o yalanı tekrarladı
kemalk

Utanmaz KK pişkince o yalanı tekrarladı

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz gün belgesiyle yalanlanmasına rağman bugün aynı yalanı utanmadan ve pişkince söylemeye devam etti.

Kılıçdaroğlu TBMM’deki son grup toplantısında “15 Temmuz şehitlerinin kardeşleri ve çocukları arzu ederlerse askerlik yapmayacaklar. Ama PKK’ya karşı mücadele eden şehitlerin çocukları ve kardeşleri askerlik yapacak. Bu düzenlemeyi yapanlar haindirler. Şehitler arasında ayrımcılık yapan partiden ülkeye kadınlara çocuklara esnafa sanayiciye hayır gelmez” demiş, ancak sözleri yalan çıkmıştı. Çünkü PKK’ya karşı mücadelede şehit düşenlerin de çocukları için muafiyet yasada yer alıyor. Milli Savunma Bakanlığı da bunu açıkça ortaya koydu.

Kılıçdaroğlu’nun bu rezaleti çok konuşulacak!

KK’ya bir yalanlama daha; utanman varsa utan!

Ancak Kılıçdaroğlu bugün Kılıçdaroğlu, Bakırköy Özgürlük Meydanı’ndaki toplu açılış ve temel atma programında yaptığı konuşmada aynı yalanı utanmadan tekrarlayarak, “Şehitler arasında da fark koydular. 15 Temmuz şehitleri ve diğer şehitler. Şehitler için fark olmaz. Şehitler arasında fark yaratanlar bu ülkenin hainleridir. Bu kadar açık, bu kadar net söylüyorum. Şehitler bizim şehitlerimizdir. Şehitleri ayırmak bizim kitabımızda yoktur. Bizim ahlakımızda, inancımızda yoktur ama onlarda var. Bunu içime sindiremiyorum” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun apaçık yalanı sürdürmesi, CHP’nin son dönemde şehit cenazelerini siyasi provokasyon zeminine dönüştürmeye dayalı kirli emelinin bir parçası olarak da değerlendirildi.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir