Anasayfa / GENEL / “Üryanız” ayağı koktu Selo!
selo-uryan

“Üryanız” ayağı koktu Selo!

‘Üryan geldik üryan gideriz” diyen Selahattin Demirtaş’ın kardeşinin Diyarbakır’da 4 yıldızlı otel sahibi olduğu ortaya çıktı.


Bir taraftan insanları sokağa döken, diğer yandan “halk çocuğu” mesajı veren HDP Eşbaşkanı Demirtaş’ın keyfi yerinde. Kardeşi, D.Bakır’da 4 yıldızlı otelin ve kafelerin sahibi.

Savaş çığırtkanlığıyla gençleri sokağa dökerek adeta ölüme gönderen, “Üryan geldik yine üryan gideriz” diyerek fakir edebiyatı yapan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın kardeşi Süleyman Demirtaş servetine servet katmaya devam ediyor.

GECELİĞİ 250 TL

Ağabeyi Nurettin Demirtaş elinde silahla dağlarda gezerken küçük kardeşi ise turizm sektörüne girdi. Süleyman Demirtaş’ın ortak olduğu 4 yıldızlı Liv Suit Otel Diyarbakır Kayapınar’da bulunuyor. Gecelik fiyatı ise 250 TL’den başlıyor.

RESTORANI DA VAR

Tesisatçı bir babanın oğlu olan Süleyman Demirtaş’ın Diyarbakır’da bir de lüks bir restoranı bulunuyor. ‘CHEFFY’ isimli restoran 2013 yılında açıldı. Demirtaş’ın restoranı Diyarbakır’da krize de yol açmıştı. Restorana, Başkanı HDP’li olan Yenişehir Belediyesi içki ruhsatı vermedi.

LOKAL KILIFIYLA İÇKİ RUHSATI

SÜLEYMAN Demirtaş ‘CHEFFY’e içki ruhsatı verilmesi için Diyarbakır Valiliği’ne, baro lokali adı altında başvuruldu. Valilik de bu isteği onaylayarak ruhsatı verdi. Böylece Demirtaş, HDP’li belediyenin koyduğu içki yasağını ‘lokal’le delmeyi başardı. Ancak yıllardır aynı bölgede restoran işleten ama içki ruhsatı alamayan esnaf, kısa sürede Demirtaş’a içki ruhsatı verilmesine tepki gösterdi.

(AKŞAM)

MEDYAGUNDEM

Eren Erdem

CHP’li Erdem yalanlarıyla HDP’yi de karıştırdı

HDP’li Selahattin Demirtaş’tan kendisi hakkında “özerklik istemediğini söyledi” açıklaması yapan CHP’li Eren Erdem’e yalanlama geldi. …

tuncay2

Hani PKK ‘evet’ diyordu sahtekar CHP’li!

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, terör suçundan tutuklu Selahattin Demirtaş’ı cezaevinde ziyaret ettiğini açıkladı. Oysa …

selo1

Sıra katil Selo’da!

Diyarbakır’da Yasin Börü’yle birlikte 4 genci hunharca katleden katille-rin ceza almasıyla buruk sevinç yaşayan aileler, …

1 Yorum yapıldı

  1. kendisi kuzey ırakta ticaret yapan bir şirkete sahip bir patrondur. bunlar sınır köylerinden uyuşturucu ve silah kaçakçılığıyla zengin olan Kürt baronlarıdır. Yoksulluk içindeki sınır köylerinde bunların hepsinin evlerinin önünde son model mercedesleri gidip görün.. o manzaradan anlıyorsunuz kimin kaçakçı olduğunu. Pervin buldanın devlet tarafından 90 lı yıllarda teröre destek verdiği için infaz ettiği isimlerden olan kocası savaş buldan işte o baronlardan birydi ve o nedenle imha edilmiştir. . pkk Diyarbakırda dindar yoksul kürtlerin mahallelerini savaş alanına çevirirken hdpkk lı uyuşturucu, silah baronu vekillerin diclekent inde asla olay çıkarmaz orası dokunulmaz bölgedir.
    bunlar dibine kadar suça batmış kriminal tiplerdir silah, uyuşturucu, terör ne ararsan her yol bunlarda vardır bunlar işte bu güçleriyle orada yarattıkları korku imparatorluğunu halk üzerinde kullanarak meclise girebildiler yoksa bunlara kürt halkı değil oy günahını vermez. Bölgede bizi bunların zulmünden kurtarın ne olur diye devlete yalvaran kürt kardeşlerimziin sayısı çok İnşallah devletimiz artık bu korku imparatorluğunu yıkıp kürt kardeşlerimizi de pkk nın bu zulmünden kurtaracak. Allah askerimize polisimize güç kuvvet versin dualarımız onlarla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir