Anasayfa / GENEL / Hani PKK ‘evet’ diyordu sahtekar CHP’li!
tuncay2

Hani PKK ‘evet’ diyordu sahtekar CHP’li!

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, terör suçundan tutuklu Selahattin Demirtaş’ı cezaevinde ziyaret ettiğini açıkladı. Oysa Özkan referandum öncesi ‘hayır’ kampanyası için Zonguldak’ta bir esnafa “Öcalan, FETÖ, Leyla Zana ‘evet’ diyor” yalanını söylemişti.

“MÜTHİŞ DÜŞÜNCELERİ VAR”

Sosyal medya hesabından ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Özkan, “Selahattin Demirtaş’ı Cuma günü ziyaret ettim. Türkiye’nin birliği, bütünlüğü için… Adalet, özgürlük, barış için müthiş düşünceleri var. Herkese çok selamı var. Türkiye Selahattin Demirtaş’ı daha bir can kulağıyla dinlemeli. İlk duruşmasından itibaren söyleyecekleri çok önemli.” dedi.

BÜYÜK TEPKİ TOPLADI
CHP’li vekilin bu ziyaretine CHP destekçileri büyük tepki gösterdi.

İşte o tepkilerden bazıları;

tuncay1 tuncay3

tuncay4 tuncay5

REFERANDUMDA YALANLA OY İSTEMİŞTİ

CHP Milletvekili Tuncay Özkan ‘hayır’ kampanyası için Zonguldak’ta esnaf ziyaretlerinde bulunmuştu. Özkan bir dükkanda karşılaştığı Karadenizli bir vatandaşı ikna etmek için “Öcalan, FETÖ, Leyla Zana ‘evet’ diyor” demişti. Karadenizli vatandaş ise Özkan’ın sözlerine “Ne evet’i ya, asıl hayır’ı onlar diyor. Bunlar sizin işiniz” şeklinde yanıt vermişti.

 

MEDYAGUNDEM

tuncay2

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den itiraf; Erbakan’ı FETÖ devirdi

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’dan 28 Şubat postmodern darbesine ilişkin itiraf gibi bir açıklama geldi. …

Eren Erdem

CHP’li Erdem yalanlarıyla HDP’yi de karıştırdı

HDP’li Selahattin Demirtaş’tan kendisi hakkında “özerklik istemediğini söyledi” açıklaması yapan CHP’li Eren Erdem’e yalanlama geldi. …

selo1

Sıra katil Selo’da!

Diyarbakır’da Yasin Börü’yle birlikte 4 genci hunharca katleden katille-rin ceza almasıyla buruk sevinç yaşayan aileler, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir