Anasayfa / GENEL / Umut değil FETÖ nöbeti!
nobet1

Umut değil FETÖ nöbeti!

Gazeteci Nedim Şener, “Gökçe Fırat’ın ve cemaatçilerin kirlettiği Umut Nöbeti benim için bitmiştir” dedi. Nedim Şener Twitter hesabından Emre Uslu’ya da cevap vererek, “Emre Uslu, Umut Nöbeti’nin cemaatçilerin eline geçtiğini ortaya koydu” dedi.

Oda TV davası sürecinde tutuklanarak Silivri Cezaevi’nde 375 gün tutuklu kalan gazeteci Nedim Şener, Can Dündar imzasıyla manşetten MİT tırlarına ait olduğu fotoğraflarla verilen “İşte Erdoğan’ın yok dediği silahlar” başlıklı haberle ilgili nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Erdem Gül için Silivri Cezaevi önünde tutulan Umut Nöbeti’ne katılan gazetecilerin bir kısmını eleştirerek, “Can ve Erdem’in gazeteciliğini savunacağım ama Nazlı Ilıcak, Gökçe Fırat ve cemaatçilerin kirlettiği Umut Nöbeti benim için bitmiştir” dedi.

nedimsener1

Nedim Şener, Can Dündar ve Erdem Gül için tutulan Umut Nöbeti’ne katılan Nazlı Ilıcak’ın Twitter hesabından yaptığı, “Böyle bir dönemde Devletlu’ların uçağında olmaktansa Silivri’de nöbette olmayı tercih ederim” açıklamasını da eleştirmişti.

Zekeriya Öz ve Nazlı Ilıcak’ın iletişimine dikkat çeken Şener, “Nöbet de mundar oldu. Kaçak savcı Zekeriya Öz’ün Oda TV davası müştekisi yaptığı kişi de Silivri önlerinde görüldü” ifadelerini kullanmıştı.

CEMAATÇİLER DE KAPIKULE SINIR KAPISI’NDA NÖBET TUTSUN

Zaman yazarı Mümtazer Türköne’nin 17 Aralık’ta yazdığı ve Türkiye solunu “sünepelik”le suçlayan yazısına da tepki gösteren Nedim Şener, “Silivri eylemini çalanlardan ZAMAN’dan Mümtaz’er Türköne’nin Yazısı, cemaatçiyle neden dayanışılamayacağına örnektir. Madem öyle Cemaatçilere Silivri cezaevi önünde değil, kaçan gazeteci arkadaşları için Kapıkule Sınır Kapısı’nda nöbet tutmak yakışır” yorumunu yapmıştı.

NEDİM ŞENER’DEN EMRE USLU’YA…

Nedim Şener Twitter hesabından Emre Uslu’ya cevap vererek, “Umut Nöbeti’nin cemaatçilerin eline geçtiğini ortaya koydu” dedi.

nedimsener2

(sabah.com.tr)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. oturduğunuz plastik sandalyeler bile sizden pahalıdır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir