Anasayfa / GENEL / CHP’li ihanetçi vekile Erdoğan’dan çok sert tepki; hainin ta kendisi!
erdogan1

CHP’li ihanetçi vekile Erdoğan’dan çok sert tepki; hainin ta kendisi!

Bursa’da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rus televizyonunda Türkiye’yi şikayet eden CHP’li vekil Eren Erdem’e “Hain” dedi.

Bursa’da katıldığı BTSO ödül töreninde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında Rus televizyonunda Türkiye’yi şikayet eden CHP’li vekil Eren Erdem’i ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

ÜLKEME İFTİRA ATAN VEKİLE SESSİZ KALAMAM

“Tüm siyasetçilere eşit mesafedeyim. Ama bu ülkeme iftira atan sözde siyasetçileri izleyeceğim anlamına gelmiyor. Milletvekili sıfatı taşıyan birinin, ülkeme iftira atmasına sessiz kalamam.

eren-kemal1

İŞTE O HAİNİN TA KENDİSİDİR

İşte o hainin ta kendisidir. Ama’lı fakat’lı çark etmeler bu açık ihaneti ortadan kaldırmaz. Türkiye’ye karşı İran’ın yanında yer alırım diyor. Genel Başkan’dan bir şey duymuyoruz. Bunu siyaset zannedenler, bu ülkeye çok ciddi arar veriyor. Milletimiz bunlara gereken dersi her fırsatta veriyor. Bizim diyecek sözümüz kalmadı. Genel Başkan’ların acziyetlerinden duyduğumuz rahatsızlığı ifade etmek durumundayım.”

Erdoğan, konuşmasında Rusya Devlet Başkanı Putin’den de bahsetti:

“RUSYA YALAN KONUŞUYOR, BEN PUTİN’E ORADA DEAŞ YOK DEDİM”
“Türkiye’nin büyümesinden güçlenmesinden rahatsız olanlar var. Bunun için içeride ve dışarıda her türlü engel çıkartılıyor. Suriye’de diğer ülkelerine toprak bütünlüğüne önem veriyoruz. Suriye’deki soruna müdahil olan kaç ülkenin, Suriye’nin halkının geleceğini güvence altına alma derdi var?

Rusya, ‘bize Türkmenler söylenmedi’ diyor. Rusya yalan konuşuyor. Ben Putin’e Bayırbucak’ta Türkmenler var, DEAŞ yok diye bizzat söyledim.”

MEDYAGUNDEM

eren6

Ve CHP’deki FETÖ’cünün “solcu maskesi” düşer!

Her ne tuhaf ki, Fetullahçı terör örgütünün çıkarları neyi gerektiriyorsa orada yer alan, FETÖ’nün hesabına …

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir