Anasayfa / GENEL / Tuzluklar birbirine girdi!
tuzluk5

Tuzluklar birbirine girdi!

Pensilvanya tuzlukları da birbirine girdi. Demokratik Gelişim Partisi’ni kuran İdris Bal, adaşı tuzluk İdris Naim Şahin’i fitnecilikle suçlayıp, yetmedi kurduğu Milad Partisi’nin de AK Parti tarafından muhalefeti bölmek maksadıyla kurdurulduğunu öne sürdü.


MEDYAGUNDEM.COM- Paralel örgütün tetikçi internet sitelerinden Rotahaber’e konuşan İdris Bal, kendisi gibi Pensilvanya tuzluğu İdris Naim Şahin’le birbirine girdi.
İdris Bal adaşı İdris Naim Şahin’i “fitneci” olmakla suçlayıp, Milad Partisi’ni de Ak Parti’nin kurdurduğunu iddia etti.
“Ben şahsım adına bir buçuk senedir, İdris Naim Şahin dahil tüm milletvekilleriyle birebir görüştüm. İdris bey benim toplantılarıma katıldı.” diyen Bal, Şahin’i kendi partisinden adam devşirmekle suçladı. Bal, “Anadolu’da düğünlere kız bakmaya gelirler, benim toplantımın ertesi gün arkadaşlarımla görüşüyor. Orada bazı fitneler çıktı. Açıkçası ben burada şöyle düşünüyorum. İktidarın bunun arkasında olduğunu düşünüyorum. İkincisi bu ülkede bir de dernekle vakıfla partiyi karıştıran bir zihniyet var.” dedi.
İlginçtir Bal’ın “arkasında AKP var” dediği İdris Naim Şahin de bugün Zaman gazetesinin manşetinde tam bir paralel örgüt borazanlığı yapıyor, Ak Parti’ye saldırıyordu.

MEDYAGUNDEM

abant-tuzluk

FETÖ’nün tuzluk vekili de Abant ihanetine isyan etti

17-25 Aralık darbesinden sonra FETÖ tarafından kurdurulan partisi ile birlikte ortada bırakılan İdris Bal, Abant …

idrisler

FETÖ’nün İdrisleri itirafçı oldu

Paralel çetenin AK Parti’den istifa ettirip şantajla parti kurdurduğu İdris Bal ve İdris Naim Şahin’in, …

taklaci

Fetullahçı terör örgütünün infaz birimi C-5’ten “taklacı” çıktı!

Paralel Müdür Ali Fuat Yılmazer’in, karanlık planlar için kurduğu C-5 kodlu odaya, dönemin İçişleri Bakanı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir