Anasayfa / GENEL / Türkiye’ye ihanet eden kim varsa Kılıçdaroğlu el üstünde tutuyor!
yavru-kemal

Türkiye’ye ihanet eden kim varsa Kılıçdaroğlu el üstünde tutuyor!

Cerattepe’de 2. Gezi’ye kalkışan maşalar Alman vakıflarının talimatını hayata geçirdi. PKK’nın medyasında boy gösteren grupları, Kılıçdaroğlu da el üstünde tuttu.


Sinop Nükleer Santrali ve Karadeniz HES santrallerini çevreci maskesiyle protesto ettikten sonra hükümete karşı yeni bir Gezi ayaklanması çıkarmak için Artvin Cerattepe’yi kaşıyan sözde aktivistlerin Alman bağlantılarıyla birlikte PKK ve CHP bağlantıları da ortaya çıktı. Türkiye’nin milli projelerine karşı açtıkları davalar ve eylemlerle gündeme gelen maşalar, bir yanda Alman vakıfları ile diğer yanda terör örgütü PKK ile işbirliği halinde.

MASKELERİ DÜŞTÜ

Star’ın ortaya çıkardığı ‘Cerattepe’ gerçeğinde, maden aramalarında çevre katliamı yapılacağını iddia ederek dava açıp, Gezi türü eylemlere öncülük yapan Yeşil Artvin Derneği Başkanı Neşe Karahan, Sinop’taki Nükleer Santrale karşı çıkan Zeki Karataş ve Pınar Demircan’ın, Alman vakıflarının talimatıyla, Türkiye’nin milli projelerine karşı mücadele ettikleri ortaya çıkmıştı. Karahan ve Karataş ile birlikte Alman vakıfların seminerlerine katılan ‘Yeşil Gazete yazarı yazarı Pınar Demircan, Almanya’nın Türkiye’nin mega projelerine karşı Türkiye’den nasıl aktivist devşirdiğini itiraf etmişti.

yavru1

SÖZE GEREK YOK

Alman vakıflarından eğitim alan ve nükleer santral karşıtı eylemleriyle dikkat çeken Zeki Karataş’ın, Sinop’un yanı sıra Türkiye’nin pek çok şehrinde nükleer enerjiden, kadın haklarına kadar her türlü eylemde boy gösterdiği de ortaya çıktı. Sinop’un yerel gazetelerinden Halkınsesi.com’da yayımlanan fotoğraflar, ‘Milli olmayan unsurların devlet karşıtı faaliyetlerine dair’ adeta şüphe ve başka söze gerek bırakmıyor. Bugün enerjisinin büyük bölümünü çevreyi kirleten fosil yakıtlardan elde eden Almanya’da ‘Türkiye’deki temiz çevre için nükleer karşıtlığı’ eğitimi alan Zeki Karataş, bir gün çevre eyleminde görünürken, başka bir gün PKK’nın yayın organı olarak bilinen ve kısa süre önce yayınlarına son verilen IMC TV’de açıklamalar yapmış. Başka bir gün ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından ağırlanıp el üstünde tutulmuş.

yavru2

KILIÇDAROĞLU AĞIRLADI

Alman vakıflarının devşirdiği eylemci Zeki Karataş’ın bağlantılarını anlatan üç fotoğraf: Bir gün eylemde, bir gün PKK kanalında, bir gün Kılıçdaroğlu’yla…

yavru3

(STAR)

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir