Anasayfa / GENEL / Türk milleti rahat olsun Gülen askeri darbe yapamaz
latife1

Türk milleti rahat olsun Gülen askeri darbe yapamaz

Gazeteci Yazar Latif Erdoğan A Haber canlı yayınında Gülen’in son bedduasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ‘FETÖ lideri Gülen’in artık tamamen bittiğini’ söyledi. Latif Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:


Fetullah Gülen hadisi çarpıtarak kullanmış. Allah zalimi kullanır, Allah zalimden intikam alır. Allah devlet vasıtasıyla zalim olan Gülen’den intikam almıştır. Büyük bi zulüm içerisine giren Gülen’den Allah büyük bir intikam almıştır ve Gülen de zalimliğini kendisini deklare ediyor.

Gülen’in beddua seasını yapıyor, insanlarında hala buna inandığını düşünüyor. Bu adam 3 senedir beddua ediyor, her defasında da suratına çarpıyor.

GÜLEN’İN ARTIK DARBE GİBİ BİR ŞEY YAPMASI SÖZ KONUSU OLAMAZ

Türk milleti rahat olsun, Gülen’in askeri darbe gibi bir şey yapacağı söz konusu olamaz. Artık kimse Gülen’e inanmıyor. Devlet de buna kesinlikle izin vermez.

İŞTE LATİF ERDOĞAN’IN AÇIKLAMALARI

 

 

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir