Anasayfa / GENEL / TRT’deki cinsel tacizci paralel çıktı!
trt1

TRT’deki cinsel tacizci paralel çıktı!

Hesapta “altın nesil” iddiasındaki Gülen örgütü son dönemde köpük partileriyle, gay barlarla, öğrencilere cinsel taciz vakalarıyla gündeme gelirken, son rezalete de TRT’de imza attılar. TRT’de çalışan bir paralel örgüt elemanı lise öğrencisi stajyere cinsel tacizde bulundu. Haber paralel örgüt tetikçisi internet siteleri ve Oda TV’de “TRT’de taciz skandalı” diye yer aldı, ama tacizcinin “paralel eleman” olduğu detayını MEDYAGÜNDEM açıklıyor.


MEDYAGUNDEM.COM- Olay TRT’nin Kürtçe kanalı TRT Kurdi’de yaşandı.

İki hafta yaşanan olay iddialara göre şöyle gelişti: 

Kanalda stajyer olarak çalışan 17 yaşındaki lise öğrencisi M., kanalda çalışan paralel örgüt elemanı bir personel tarafından taciz edildi. TRT Kurdi’nin kurgu odasında kurgu elemanı O.Ö. tarafından taciz edilen M. uğradığı tacizi kanal yönetimine iletti.

Olayı polise bildiren genç kız, 18 yaşından küçük olduğu için karakolda avukat eşliğinde ifadesi alındı.

18 yaşından küçük olduğu için karakolda avukat eşliğinde ifadesi alınan genç kız, TRT Kurdi’nin kurgu odasında erkek personel tarafından ağzının kapatılmak suretiyle taciz edildiğini söyledi.

Stajyer kızın şikayeti üzerine kurum personeli O.Ö. gözaltına alındı. O.Ö.’nün iddiaları reddettiği öğrenilirken, adli kontrolle serbest bırakıldı. TRT’nin de kurum içi inceleme başlattığı öğrenildi.

Gülen örgütünün “altın nesili” köpük partileri, kız öğrencilere cinsel tacizden sonra bu kez “tecavüz girişimi” ile gündemde.

osman-ozsoy

faruk-kopuk

MEDYAGUNDEM

trt1

TRT’de 8 daire başkanı görevden alındı

TRT’de geçen hafta Şenol Göka’nın istifasının ardından dün de 8 daire başkanı görevden alındı. TRT’de …

trt1

TRT Genel Müdürü istifa etti

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka’nın dilekçesinde, ‘gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum’ yazdığı …

trt1

FETÖ’nün TRT inine yeni operasyon

FETÖ’nün TRT’deki yapılanmasına yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada 38 kişi hakkında gözaltı kararı alındı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir