Anasayfa / ANALİZ / Topbaş’a sorduk ses tetikçi Ekrem’den geldi!
ekrem

Topbaş’a sorduk ses tetikçi Ekrem’den geldi!

MEDYAGUNDEM.COM- Ekrem Dumanlı’nın içi, kibrini yerle bir ettiğimiz, tezgahını dağıttığımız, komplolarını ve oyunlarını bozduğumuz için MEDYAGÜNDEM’e kin ve nefret dolu. Sırf bundan MEDYAGÜNDEM’e 17 Aralık darbe sürecinde de “sahte suç örgütü” isnadı ile komplo kurdular.

kumpas

Dumanlı’nın MEDYAGÜNDEM’e nefretinden kimyası öylesine bozuldu ki, akıl, izan ve vicdan sınırları kafasının ve ruhunun “dumanaltı” olmasından yerle bir.

Geçtiğimiz gün damadı Gülen örgütünün en önemli isimlerinden biri olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a bir soru sorduk. Partisinin liderine büyük komplo ve darbe girişimlerine soyunan bir örgüte destek veren damadıyla ilgili tavrını ve neden Gülen örgütü hakkında hiç konuşmamasını gündeme getirdik.

topbas

Cevap nereden geldi, biliyor musunuz?

Ekrem Dumanlı’dan.

Topbaş sustu, yerine Gülen örgütünün operasyoncusu Ekrem Dumanlı cevap yetiştirmeye kalkıştı.

Yine MEDYAGÜNDEM’e kin ve nefret kustu.

MEDYAGÜNDEM’e yönelik illegal dinlemeler yaptırdıkları ve sahte suç örgütü komplosu kurdukları için haklarında “örgüt soruşturması” başlatılan Dumanlı şu satırlarla sitemize saldırdı:

“Hükümete militanca destek veren operasyonel bir internet sitesi hafta içinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı hedef aldı. Başkan’a tehditler savruldu. Şaşırdınız değil mi? ‘Kadir Abi’ye de yapılmaz ki bu!’ dediğinizi duyar gibiyim. Aslında şaşılacak bir şey yok. Bütün cadı avlarının hazin akıbeti aynıdır; en sadık insanların bile ‘cadı’ ilan edilmesi. Bizdeki av henüz son aşamaya gelmedi; ama daha şimdiden zulmün bin çeşidine maruz kalmış yüzlerce insan var. Malum site, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’na çemkiriyor ve diyor ki: ‘Damadı mı? Davası mı?’ İddialarına göre damadı Fethullah Gülen Hocaefendi’ye ve Hizmet Hareketi’ne yakınmış. Velev ki yakın diyelim, biri çıkıp demeyecek mi, ‘Sen kim oluyorsun ki Başkan’ı ‘damadı’ ile ‘davası’ arasında tercih yapmaya zorluyorsun?’ Mütemadiyen şantaj ve tehdit sınırlarında dolaşan malum sitenin sahibi kim? Eski bir OdaTV çalışanı. Şimdilerde AK Parti safında yer alıyor; üstelik Başbakan’ın damadı ile irtibatı olduğu söylenen bir gazete üzerinden. Yani damat himayesinde damat kellesi isteniyor. İyi de bugün damat bahanesi ile kelle isteyenler yarın evlat vesilesiyle insanları yaftalamayacak mı?”

DUMANLI HESAP VERECEKSİN KAÇAMAZSIN

Kendileri her türlü yalanı, iftirayı atan, insanlara şantaj yapan, tehditlerle sindiren, olmadı sahte suç örgütü isnadı ile susturan yapının elemanı çıkmış MEDYAGÜNDEM’e “tehditçi” diyor, iftiralar atıyor. Dumanlı senin artık konuşmaman lazım. Çünkü MEDYAGÜNDEM senin “komplocu”, “şantajcı” ve “illegal soruşturmalarla gazeteci susturmaya kalkışan bir hokkabaz” olduğunu kanıtladı. Önce hesap vereceksin, sonra köşenden ahkam keseceksin.

Tetikçi Ekrem, Topbaş’ın ve paralel damadının avukatlığına savunman, MEDYAGÜNDEM’in ne kadar haklı bir analiz ortaya koyduğunun da kanıtı…

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

4 Yorumlar

 1. Kuyruğu Dışarı da Kalmış Tilkilere El Cevap

  Tilkiyi İmirin tilkisi gibi titreme almış, sarmış! Keh Keh Kehhh! Modern çağın Pensilvanya’lı Hasan Sabbah’ın Haşhaşiliğini unutup Medya Gündem’i hükümete militanca destek vermekle suçlarken psikolojisini varın siz anlayın. Zavallı! Başkana tehdit savurmuş muş, bah bah, kaç numara giyiyorsun tilki?

  Belgelerle ortaya konan gerçekler tilkiye göre ‘tehditmiş’, tıpkı Medya Gündem’i ‘Örgüt’ suçlamasıyla suçlatmaya kalktığı gibi!

  ‘Kadir Abi’ye de yapılmaz ki bu’ imiş! Sarıgül’e sınırsız destek verdiğinde Kadir Abi’sine yapabildiği kadar yapan yüzsüze bah hele! Tam tilki canım! Yalnız kuyruğu yaratılış gereği dışarıda!

  Ne zamandan beri Sayın Başbakanımıza Darbe Girişiminde bulunanlar tarafından Sayın Başbakanımıza en sadık kişi gösterme avukatlığı, işgüzarlığına başladın tilki!

  Haşhaşi takımına defaatlarca; İslam’da cadı da yoktur, cadı avı da diye söylememize rağmen zekaları başka argüman geliştirecek kapasitede olmadığından hala Ortaçağ Avrupa’sının söylemlerinden kendilerini kurtaramıyorlar.

  Tilki, ‘Bizdeki av henüz son aşamaya gelmedi’ diyerek17 Aralık Operasyonu benzeri operasyonların devam edeceğini söylemiştir. Bu söylem mahkemeler için bir itiraf niteliği taşıyan delildir.

  ‘biri çıkıp demeyecek mi, Sen kim oluyorsun ki Başkan’ı ‘damadı’ ile ‘davası’ arasında tercih yapmaya zorluyorsun?’ diyor. Bende sana diyorum ki; sen kim oluyorsun da Fethullah Gülen adına sayısız şunu bunu yapıyorsun demeyecek mi? Tilki ne haber? Kimyan mı bozuldu?

  ‘Mütemadiyen şantaj ve tehdit sınırlarında dolaşan malum sitenin sahibi kim? Eski bir OdaTV çalışanı.’ derken, Sünnetçi Soner’i içeri alıp salıvererek tehditle, şantajla nasıl bir tetikçi tuttuğunu unutmuş, tilki! La olum, ‘Eski bir OdaTV’ çalışanı ile haşhaşilerle hala devam eden OdaTv işbirliği arasındaki farkı bilmeyecek kadar da cahilmişsin be! Güm! Tilki fena yakalandı.

  Şimdi burada tilkinin gazeteciliğini biraz irdeleyeyim. ‘Eski bir OdaTV’ hemi? Tilkinin Türkçe side zayıfmış, diyeceğim zıplayacak! Tilki senin Türkçen de zayıf goçum. Öyle cümle kurulmaz! Neden? Diye bir sor bakıyım! Öyle, ‘Eski bir OdaTV çalışanı’’ dersen, OdaTv’nin yenisi de varmış anlamı çıkar da onun için Türkçen zayıf diyorum. Aslında bende yanlış diyorum. Türkçen yok dersem, işi düzeltmiş olurum. Aaaanadın mı? Bak bu güzelliği herkes yapmaz ama Medya Gündem takipçisi olarak ben yapayım, Medya Gündem’in de her türlü eleştiriye açık Özgür Medyanın son örneği olduğunu sende gör, görebilirsen tabii!

  Ekrem şöyle; ‘OdaTV eski bir çalışanı’ yazman gerekirdi. Hah Hah Haaaa! Çaktın tilki! Türkçe bilmeyenden gazeteci olmaz, olsa olsa GAZteci olur. Ihg Ihg Ihggg!

  ‘Şimdilerde AK Parti safında yer alıyor’ muş, ne güzel! Allah gazanı mübarek etsin gardaşım. Bizlerde eski Ülkücülerdendik, amma şimdilerde Sayın Başbakanımızın Sevdalılarındanız, Sayın Başbakanımızın Sevdalı olmak demek; Ay Yıldızlı Bayrağımıza, İstiklal Marşımıza… sevdalı olmak demektir.

  Tilki, söylenen, iddia edilen gibi cart curtları bırak elinde belge varsa ispatlarsın, yoksa mahkemeye verilip iftiradan yüklü bir tazminat ödersin. Aaaanadın mı?

  Şimdi iddia edildiği gibi, söylenenler gibi argümanlarla hareket edersek, Pensilvanya’dan başlayıp dünyanın 143 ülkesine bir tur atmamız gerekecek, aaanadın mı?

  Sayın Medya Gündem yetkilileri, takipçiniz olarak Sayın Başbakanımızın da konuda isminin geçmesinden dolayı haddim olmadan cevap verme gerekliliği hissettim, bu hislerimi yorum olarak da, haber olarak da yayınlaya bilirsiniz. Saygılarımla.

 2. Yukardaki yorumu hangi medyagundem takipcisi yapiyorsa yanlis yapiyor. Bu sekilde kahvehanede bakkal Rasim amca agziyla yapilan yorumlar medyagundem sitesinin vurucu gucunu zayiflatiyor. Icerik iyi olabilir ama berbat bir uslup. Keh keh filan nedir ya? Devletin var olmasi ya da paralel cete tarafindan Telavive pazarlanmasi gibi olumcul bir konuda yazanin berbat uslubu konunun ciddiyetine halel getiriyor. Ayni uslubu baska yorumlarda da okumustum. Lutfen editorun dikkatine.

  • Al ağa buradan yakaydın. Artık insanların ne yazacakları da komuta bağlandı. Emredersin efendim! Nası Eyi mi?

   Vay efendim, Nasıl Eyimi yazılır mı? Medya gündem’in vurucu gücünü zayıflatıyormuş da, falan da festekanda! Medya Gündem ne ki vurucu gücü olsun? Medyam Gündem’in vurucu güç olduğu nereden çıktı ki? Medya Gündem adam gibi bir medyadır medya! Vurucu Güç heee! Nağadar ahıllısın lö!

   Geç bunları geç!

   Keh Keh neymiş ki?

   Smileys ne?

   Elin gavurunki hoşunuz gidiyor herhalde!

   Ben bu topluma, insana mahsus olanı yaptım, yapacam da! Kimseden bu konuda izin mi alacam!
   Televizyonun karşısında ağzı açık ayran delisi gibi, Hah Hah, Hoh Hu… izlerken sesiniz soluğunuz çıkmaz, ama can damarından yakalayan yorumdan seni bu kadar rahatsız eden ne Cünüüüt! Iııı! Anamadım! Çok etkilenmişe benziyorsun!

   Bu toplum şunu çok iyi bilsin; Ciamaatın kimyasını bozacak üslubu vatandaşın biri kadar kimse bilemez. Ciamaatın bu tür üslupla karşısında nasıl tırstığını yıların tecrübesi çok iyi bilir. Hah Hah Haaa!

   Lafa bak ‘kahvehanede bakkal Rasim amca agziyla’ imiş! Kim o? Hıyırdır! Yeni bir tiplememi icat ettin be moruk!

   O nasıl konuşma? Hıyırdır! Moruk! Haşahaş+Kolonya+İspirto! Medya Gündem’in vurucu gücünü zayıflatıyormuş! Geç anam geç! Bak hala üslubu düzeltmedi, ne demek ‘anam falan’?

   Cüniyit, ‘Devletin var olmasi ya da paralel cete tarafindan Telavive pazarlanmasi gibi olumcul bir konuda yazanin berbat uslubu konunun ciddiyetine halel getiriyor.’ demiş! Allah’ınızı severseniz, tilki, Kadir Abisi…vesaire konularının bununla ne alakası var. Konuda Telavive, paralel cete, pazarlama…gibi geçen herhangi bir mevzu var mı? Hah Hah Haaaa! Geç olum geç! ‘Örgüt’ten tutturamadınız, AYM den tutturamayacaksınız, her zamanki ayak oyunlarıyla bel ki tuttururuzu geçin! Bu ayakların kokusu burnumun direğini düşürüyor. Bunu zamanında Önder çoooook yaptı, bazılarına yutturdu da!

   Anadolu, öp öz Anadolu üslubuyla yazılan bu yorumları işine gelen okumaz! Aaaanadın mı? İşine gelen okur. Senin gibiler beğenmese de beğenenin haddi hesabı yoktur be anam! O ne demek? Anam falan! Yanlış üslup! Emrin olur be anam! Hala ‘kahvehanede bakkal Rasim amca agziyla’ yazıyor.

   Bazı konular var ki silahtan toptan tüfekten daha etkilidir be! Limonda ODTÜ ormanlarında Melih Gökçek’i Deniz Gezmiş’in korkutmaya kalkmasına karşılık, Melih Gökçek’in Limonu Deniz Gezmişe çakı çakıvermesiyle Keman’lamasını iyi hatırlayalım.

   Bizde Smileys kalmadı, ama Hah Hah Haaa booool! İstemediğin kadarıyla!

   Kimyanızı bozdum, sıraca coğrafyanız da, daha sonra üzüm bağınızı bozacam! Hah Hah Haaa!
   ‘Devletin var olmasi ya da paralel cete tarafindan Telavive pazarlanmasi gibi olumcul bir konuda yazanin berbat uslubu konunun ciddiyetine halel getiriyor.’ Heeee!

   Tabi hepsinden önemlisi bu yazı tuzaklarla dolu bir yazıdır. Delil oluşturma gayreti taşıyan bir yazıdır. Çokta umurumda olmayan bir yazıdır. Kemanımla Sana bir ses verebilseydim eğer! Dındırı dındır dın!

 3. La Önder seni varya!

  Dün, Cüniit diye bir zağar tilkiye destek çıkmak için hokkabazlık yapıp şurada iki satır yorum yapan insanları susturacağı zannıyla hekeya anlatıyordu. Yazısından, orospu taktiklerinden tanıdığım bu ibnelere gerekli cevabı vermekle beraber hırsımı alamadım. Bunlar malum gavatlardan Emre ile Önder’in prodüksiyonu olduğunu, Önder’in klavyesinden çıktığını çok iyi biliyorum. Ahılılar ya, uyanıklar ya, milleti mal sanıyorlar ya! Sandıkları için de Ciamaatlarını düşürdükleri durumun hale farkında olmadan, tilkiyi zor durumdan kurtarma gayretleriyle gelmişler bana bulaşıyorlar. Bulaştıkları zaman ki karşılaşacakları tepkiyi bilmelerine rağmen, gavatlar hala belki yuttururuz ayağındalar.

  Bahın la garı gavatları, defalarca dedim ki bana bulaşmayın, bulaşırsanız soyunuzdan sopunuzdan girer ta Pensilvanya’dan çıkarım diye defalarca ikaz ettim. Yok orospu çocukları hala gaşıntılarını gidermediler, illa bizi gaşı, baştan aşağı galayla ki rahatlayalım der dururlar. Gıdalarını illa benden alacaklar. Üç beş ay da bir gelirler önüme böyle tımar eder gönderirim. Ama bu işin artık kalıcı olması için son ikazımı yapıyorum; bahın gelecek sefer isimlerinizle, soyadlarınızla, tilkiden tutun, keneşinkof’a kadar size hayatınızda unutamayacağınız bir ziyafet çekecem ki, dillere destan olacak, aaanadınız mı? Deyyuslar! La Önder seni varya! Neyse, o güne bırakıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir