Anasayfa / GENEL / Top sakalın birinin MİT’i niye hedef aldığını anlayacağınız yazı!
diler-fidan

Top sakalın birinin MİT’i niye hedef aldığını anlayacağınız yazı!

MEDYAGÜNDEM- Türkiye’de tarih yeniden yazılıyor. Türkiye’de neyin ne olduğu şimdi ortaya çıkıyor. İşte bunda katkısı olan gazetecilerden biri de Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler. Derin masalardan operasyon kuran, oyun planlayanların hesaplarını deşifre ediyor adeta.

Bugün de “böcek” konusunu yazdı Diler. “Hedef Hakan Fidan” dedi. Top sakalın biri tam da Diler’in bugün deşifre ettiği biçimde böcek olayında tıpkı “7 Şubat darbesi”nde gösterdiği refleks gibi, MİT’ ve Hakan Fidan’ı sorgulamaya kalkıştı.

İşte Diler de o karanlık odakların planını deşifre eden bir yazıya imza attı.

Erdoğan’ın ofisine o böceği kim koydurdu sorusunun cevabını, perde arkasındaki aktörleri Başbakan Erdoğan’ın Siirt’te şiir okuduğu için yasaklı hale getirilmesi sürecinden bu yana anlatarak tarif etti.

“Güneydoğu’dan OY ALABİLEN tek isim olan Erdoğan’dan sonra Fidan da eski Türkiye’nin uğraştığı isimdi artık! Ankara ‘Büyük Türkiye’ dedikçe o şer ittifakı ‘Kürtler’e dokunma, sizi böleceğiz’ diye cevap veriyordu! İSTANBUL’DAKİ BARONLAR devletin üstüne üstüne gidiyordu! Şampanyalar içilirken, ‘Kimse Türkiye’yi bizim elimizden alamaz. Burasını biz yönetiriz. Türkler değil!’ diyordu!” diye yazan Diler, uzun uzun böcek olayına nasıl gelindiğini anlattı.

Dinleme ile ilgili olarak da Diler şunları yazdı:

“Dinleme yapılmadığı halde çok mahrem konuşmalar kayıt edildi havası yaratıldı. MİT, önce davranıp bunu engellemedi! Ya da ciddiye almadı… Ama hedefte Erdoğan’dan çok Fidan vardı! Başbakan’ın ofisine böcek koyarak Erdoğan’a iki mesaj veriliyordu…

Hakan Fidan sizi koruyamıyor! Görevden almak için hala ne bekliyorsunuz!

Hakan Fidan’ın güvenilir olduğundan emin misiniz?

Amaç Erdoğan’ı dinlemekten çok aradaki güven zincirini kırıp MİT’i ele geçirmekti! Oyun buydu!

Amaç, Ankara’nın Kürtler’i kucaklayıp büyümesini engellemekti!

Zaten eski kaptan dün ‘IRAK’TAKİ KÜRTLER’İ ANKARA MI KORUYACAK’ diye sormuş! Sorana değil de, sordurana bakmak lazım!

İnanmayacaksınız ama kendini LAİK, KEMALİST, MUHAFAZAKAR, LİBERAL olarak tanımlayan koro, böceklerin arkasından saldırıyor…”

Diler yazısını, “Ama benim aklım ‘Böcek olayı neden 1 yıl sonra açıklandı?’ sorusuyla meşgul! İster misiniz bir operasyon gelsin! Bekleyelim bakalım!” diyerek bitiriyor.

Diler’in yazısını okumak için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

feto-abla

“FETÖ ablası”nın görüştüğü MİT’çi!

FETÖ’nün “abla yapılanması” iddianamesinde, Çiğdem A.’nın 15 Temmuz sonrası bir MİT’çiyle görüştüğü belirlendi. İstanbul Terör …

katar

Pentagon Katar’dan sonra yakında Türkiye’ye saldıracak!

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Körfez ateşi” başlıklı yazısı şöyle… Kriz bütün hızıyla devam ediyor. Pentagon …

bylock2

Kripto FETÖ’cüleri köşeye sıkıştıracak yeni liste

MİT’in, FETÖ’nün haberleşme programı ByLock’u kullandığı tespit edilen 105 bin kişilik listeyi savcılıklara vermesinin ardından …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir