Anasayfa / GENEL / Terörü meşrulaştıran CHP’li
tuncay2

Terörü meşrulaştıran CHP’li

Terör saldırılarının görüntülerini paylaşmanın, “teröre hizmet ettiğinin” defalarca vurgulanılmasına rağmen CHP’li vekil Tuncay Özkan Gaziantep’ten görüntü paylaştı. CHP’li vekilin bu duyarsız davranışı sosyal medyada çok eleştirildi.


Terör örgütlerince gerçekleştirilen hain saldırıların hemen ardından vahşet içerikli görüntüleri haberleştirerek prim kazanmaya çalışan duyarsız yayın organları, “terör”e hizmet ettiklerini bile bile aynı duyarsız davranışı sergilemeye devam ediyor. Cumhuriyet, T24 gibi FETÖ ya da PKK’ya hizmet etmiş yayın organları, Gaziantep’te 50 vatandaşımızı kaybettiğimiz terör saldırısının hemen ardından, tüm uyarılara rağmen fotoğraf ve video paylaşarak terörün meşrulaştırılmasına ve amacına ulaşmasına hizmet ettiler.

VİDEO-FOTOĞRAF PAYLAŞMAK TERÖRE HİZMET EDER
Teröre hizmet eden medya organlarının duyarsız ve alçakça davranışları hassas okuyucuların dikkatinden kaçmadı. Bu paylaşımlar sosyal medyada okurlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Parçalanmış cesetlerin, panik halinde çığlık atan insanların görüntülerini haberleştirmek daha önce olduğu gibi bundan sonra da teröre hizmet ettiği bu tarz yayın organlarına bir kez daha bildirildi.

CHP’Lİ MİLLETVEKİLİ VİDEO PAYLAŞTI
Yayın organlarının yaptığı duyarsız davranış tek bir kişinin üzerine yıkılamazken, CHP’li milletvekili Tuncay Özkan eleştiri oklarının hedefinde olacağını bile bile patlamanın hemen ardından terör örgütünün kanlı eylemine çıkar sağlayan o görüntüleri paylaştı. CHP’li vekilin bu sorumsuz davranışı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Saldırının hemen ardından, terör saldırısından sonra çekilen videoyu internette yayınlamak, bir milletvekilinin yapmaması gereken bir davranış olmasına rağmen bu sorumsuzca davranış halk tarafından sert bir şekilde eleştirildi ve kınandı.

tuncay

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir