Anasayfa / GENEL / Teröristbaşı yine devlete saldırdı!
feto-foto

Teröristbaşı yine devlete saldırdı!

Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen ihanet için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndaki terör saldırısından sonra bir taziye yayınlayan Fetullahçı çetenin lideri, teröristleri değil yine devleti suçladı!


TERÖRÜ DEĞİL DEVLETİ SUÇLADI!

1 Kasım seçimlerinden önce PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye destek veren, PKK terör örgütünün eylemlerini perdeleyen yayınlar yapan Fetullahçı örgütün lideri Fetullah Gülen ihanette hiçbir fırsatı kaçırmıyor. İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndaki terör saldırısından sonra bir taziye yayınlayan Fetullahçı çetenin lideri, teröristleri değil yine devleti suçladı!

TÜRKİYE TERÖRE DESTEK VERİYOR YALANINI SIRALADI

Taziye ilanında DAEŞ terör örgütünden tek kelime bahsetmeyen, uluslararası terör hakkında hiçbir eleştiride bulunmaya FETÖ lideri her cümlesinde devleti suçlayarak Türkiye düşmanı uluslararası kamuoyunun bir piyonu olduğunu yine ortaya koydu. Türkiye’nin teröre ve teröristlere destek verdiği yalanını sıralamaktan çekinmeyen Fetullah Gülen “Terör ve teröriste tüm kapıların açıldığı , güvenliğin ve güvenlikçinin siyasi mülahazalarla feda edildiği, şer şebekeleriyle mücadelenin birinci gündem maddesi olmadığı bir iklimde iyimser olmak esasen mümkün değil” dedi.

TERÖRÜN EKMEĞİNE YAĞ SÜREN GÜLEN’DEN İHANET KOKAN TAZİYE!

PKK terör örgütü ile ilgili verdiği ilanlarda da terörü değil devleti ve siyasi iktidarı eleştiren Gülen, DAEŞ saldırısı ile ilgili verdiği taziye ilanını “Allah Türkiye’yi idare edenlere basiret versin” cümlesi ile bitirerek terör örgütünün ekmeğine yağ sürmeyi ihmal etmedi. Gülen’in her cümlesi ihanet kokan taziye ilanı sosyal medyada tepki topladı.

(Sabah.com.tr)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Merak etme, biz gayet iyimseriz. Bütün ihanetlere, kumpaslara, şer güçlerin pis oyunlarına rağmen yürüyüşümüze devam edeceğiz. Sen istediğin kadar kahrolabilirsin. Teröriste kapılarını açanlar, seni besleyenler değil mi? ABD’de oturma iznin için referans veren, küresel terörün organizatörü, milyonlarca insanın katledilmesinden sorumlu, dünyanın en aşağılık insanı Graham Füller senin kankan değil mi?

    Güvenlik personelinin siyasî mülahazalara feda edildiği senin kuruntun. Emniytten temizlenenler senin kumpasçı haşhaşilerin. Yargı, ordu ve bürokrasideki hain münafık ne kadar kripto paralelci varsa hepsinin icabına bakılacak. PKK, Daiş, fetö birbirinin refiki ve aynı merkezden idare edilen, şer cephesinin taşeron tetikçileridir. En tehlikelileri de seninkiler. Yani, kalpazanca piyasaya sürdüğün, mehdiyet hülyalarıyla Deccalın askeri yaptığın tağşiş edilmiş ALTIN NESİL. İtikadını, vicdanını ve ahlâkını bozarak birer aşağılık haine dönüştürdüğün, sonra da her yere sızdırarak istikbalimize musallat ettiğin düzenbbaz alçaklarla birlikte tarihin çöplüğüne gideceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir