Anasayfa / GENEL / Terörist medya!
birgun3

Terörist medya!

Cumhuriyet ve Birgün gazeteleri savcının sekiz saat rehin tutan ve ardından şehit eden DHKP-C üyeleri için terörist diyemedi.


Türkiye Çağlayan Adliyesi’ndeki terör eylemi ile sarsılırken Can Dündar yönetimindeki Cumhuriyet Gazetesi de savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden teröristleri “eylemciler” diyerek okuyucularına lanse etti. Tüm resmi açıklamalar yerine terör örgütü DHKP-C’nin açıklamasını dikkate alan Cumhuriyet gazetesi olayı çarpıttı. Savcının rehin bulunduğu odadan silah seslerinin gelmesinin ardından polisin operasyona başladığı bilgisini gizleyen Cumhuriyet, “tüm arabuluculuklar netice vermeyince polis operasyon yaptı” diyerek haberi verdi.

8 saatlik olayın akışına yer veren Cumhuriyet sürecin sonunda teröristlerin öldürüldü bilgisini verirken, “sözde” anlamına gelecek şekilde terörist ifadesini tırnak içinde okuyucularına aktarıyor.
“Gezi” eylemlerinin körükçü gazetelerinden Birgün de haberinde terörist ifadesini hiç kullamadı.

İşte Gezi medyasının haberi görme tarzları:

birgun

MEDYAGUNDEM

birgun2

Gladyo paçavrasından Türkiye nefreti!

Gladyonun sol tetikçisi Birgün isimli paçavra, Yunan Sahil Güvenlik’in Türk yük gemisine saldırmasını haberleştirirken bile …

kiraz2

Yazıklar olsun sana Kılıçdaroğlu!

DHKP-C’li teröristler tarafından katledilen savcı Selim Kiraz’ın babası Hakkı Kiraz, Kılıçdaroğlu’nun ‘adalet’ yürüyüşüne isyan etti: …

teror

Yine terör yine Fox’un Portakal’ı!

111 sözde aydın ve sanatçı DHKP-C bağlantıları sebebiyle tutuklanan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için …

1 Yorum yapıldı

  1. Paralel Yapılanmanın Köpekleri

    Şehit Savcımızın neden hedefte olduğunun çok iyi tespit edilmesi gerekmektedir. Savcımız oyunu bozdu! Alevilerin ısmarlama Kerbelaları gibi bu işten de Ismarlama ucuz Kahraman çıkarma girişimlerini engellemesini hazmedemediler. Eğer Savcımız Berkin Elvan’ın terösit olduğunu, terörist faaliyetler içerisindeyken, üzerinden bir sürü Molotof bombaları çıktığını ispatlamasaydı, Berkin denen terörist şimdi gerçekten ekmek almaya giden masum-küçücük bir çocuk olarak devasa bir direniş hareketinin sembolü haline getirilecekti, ama Savcımızın bütün gerçekleri ortaya çıkarmasıyla birlikte bu oyunları da bundan önceki-sonrakiler gibi güme gitti, gideceklerinden de hiç şüphemiz yoktur.
    İşte olay, çocuktan ucuz-ısmarlama bir kahraman çıkarmamanın intikamı olmakla birlikte, bundan sonraki FETÖ Savcıları ve Hakimleri için bir gözdağıdır.
    Bu bir Feto-FETÖ/ Cami-Cemevi projesi olup günlük hayata uygulamasıdır. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu 27 Şub 2012’de “Türkiye İran olmayacak ama Suriye olmasına da izin vermeyiz” sözlerinin yaklaştığının da bir işareti olarak görüp gerekli tedbirleri almamız gerekmektedir.
    Bunun bir Alevi terörü olduğunu söylemekten çekinmeyelim, devamı geleceğinden dolayı insanlarımızı uyarmamızın bir farz olduğunu hepimizin bilmesi gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir