Anasayfa / GENEL / Tek merkezden hayır kampanyası
hayir

Tek merkezden hayır kampanyası

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne karşı Avrupa, FETÖ, PKK, HDP ve CHP el ele vererek ‘hayır’ kampanyası yürütüyor. Kampanyadaki dikkat çeken söylemler ise ‘hayır’ kampanyasının tek elden yönetildiğini gösteriyor.

Türkiye’nin gücüne güç katacak olan tarihi referandumuna sayılı günler kaldı. Dev projelerle ve yaptığı hamlelerle dünyada söz sahibi olan Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Sistemi’yle de yoluna daha hızlı ilerleyecek. Geçmişte koalisyonlarla bir adım ileriye gidemeyen, Cumhurbaşkanları ve Başbakanlar arasındaki kavgalar sebebiyle kendi içerisine kapanan Türkiye, yeni sistemle koalisyon dönemlerini kapatacak. Krizleri tarihe gömecek olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi, ekonomiyi daha da güçlü hale getirecek ve 2023 hedeflerine doğru hızlı adımlarla ilerlenecek. Bürokratik vesayeti yıkacak olan yeni sistemde hızlı kararlar alınarak devlete yıkmaya ve devlet içerisine sızmaya çalışan terör örgütleri de yerle bir olacak. Peki Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne kim neden hayır diyor? Avrupa, FETÖ, PKK, HDP ve CHP hayır ittifakında birleşerek yalan ve iftiralarla saldırıya geçti. Ayrı ayrı saldıran hayır ittifakı birbirlerinden haberleri yokmuş gibi hareket ediyorlar fakat kullandıkları ortak dil operasyonun tek merkezden yönetildiğini gözler önüne seriyor.

TEK KORKULARI VAR: BİTERİZ
Avrupa ve terör örgütleri FETÖ-PKK aslında açık açık itiraf ediyor. “Cumhurbaşkanlığı Sistemi gelirse biteriz” diye açıklamalar yapan terör örgütleri hayır kampanyasına destek veriyor. Avrupa ise Cumhurbaşkanlığı Sistemi’yle şahlanacak olan ve ilk 10 ekonomi arasına girecek bir Türkiye istemiyor. Kandil’deki teröristler Avrupa’daki hayır kampanyalarında konuşarak son güçleriyle saldırıyor. Bunun sebebi de istikrarlı ve güçlü bir yönetim olursa Kandil ve Pensilvanya’nın ayakta kalamayacağını ve istikrarlı bir Türkiye’de Batı’dan destek alamayacaklarını biliyorlar. O yüzden FETÖ ve PKK birleşerek saldırıyor. İktidara gelemeyeceğini bilen Kılıçdaroğlu ise Cumhurbaşkanlığı Sistemi gelirse üst üste seçim kaybedip partinin başında duramayacağını çok iyi biliyor. O yüzden ‘rejim değişiyor diktatörlük geliyor’ diye algı operasyonu yaparak saldırıyor.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir