Anasayfa / GENEL / TBMM’de büyük güvenlik açığı; HDP’liler Meclis’e canlı bomba sokabilir!
hdp-faysal

TBMM’de büyük güvenlik açığı; HDP’liler Meclis’e canlı bomba sokabilir!

PKK’lı teröristlere silah taşırken yakalanan HDP’li Faysal Sarıyıldız, bu kez de bir teröristi dün Meclis’e soktu. HDP grup toplantısına katılan ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımla deşifre olan terörist, yakalanmaması için yine HDP’liler tarafından apar topar Meclis’ten kaçırıldı.


HDP, dün TBMM’de grup toplantısı yaptı. Toplantıya, HDP’li milletvekillerin yanı sıra partililer ve konuklar da katıldı. Sosyal medya hesabındaki takma adı ‘Robin’ olan bir terörist, Meclis’e geldiğini “Yps – Meclisi Faysal abiye ziyaret başladım. Alican Önlü ile de görüşeceğim” tweetini atarak duyurdu.

Ardından, HDP’nin grup toplantısının yapıldığı salona geçerek HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş’ın fotoğrafını çekti. Terörist o anları da “Başkan geldi” ifadelerini kullanarak yine sosyal medyadan paylaştı.

VATANDAŞLAR ŞİKAYET ETTİ
Bu paylaşımları gören ve bu kişinin daha önceki tweetlerinde PKK’lı bir terörist olduğunu defalarca belirttiğini fark eden vatandaşlar, Meclis yetkililerini şikayet yağmuruna tuttu.

Halkın can güvenliğini sağlayan asker ve polisi açıkça hedef gösteren, terör propagandası yapan ve kanlı eylemlerin bizzat içinde bulunan PKK’lının TBMM çatısı altında bulunmasına sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Özellikle Cizre’deki teröristlerin fotoğraflarıyla yazdığı “İyi bakın Cizre’ye tarihi kahramanlıklarla dolu diz çökmeyeceğiz ve direneceğiz. Cizreliler dün ve bugün gibi” tweeti birçok kişi tarafından paylaşıldı.

HDP’LİLER TARAFINDAN KAÇIRILDI
Şikayetler üzerine teröristin deşifre olduğunu gören HDP’liler, Meclis’e soktukları teröristi apar topar yine milletvekillerinin marifetiyle Meclis’ten kaçırdı.

SİLAH TAŞIRKEN YAKALANMIŞTI
Sosyal medyada “Dikkat edin, bugün bu teröristi Meclis’e getiren yarın canlı bomba getirir” yorumları yapıldı. Teröristin attığı tweetlerden, TBMM’ye girmesine HDP’li Faysal Sarıyıldız’ın yardımcı olduğu anlaşıldı.

Sarıyıldız eli kanlı teröristlere mühimmat ve silah götürürken yakalanmış, milletvekilliği dokunulmazlığı bulunduğu için yargılanamamıştı.

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

erdogan1

15 Temmuz’da saat tam 02.32’de!

Meclis, FETÖ’nün darbe girişiminin birinci yılı olan 15 Temmuz’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımıyla özel gündemle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir