Anasayfa / ANALİZ / ‘Tasmalı kalemşör’ kin ve nefret kustu!
altan-tasma1

‘Tasmalı kalemşör’ kin ve nefret kustu!

MEDYAGÜNDEM- Star gazetesi yazarı Mehmet Ocaktan’ın geçtiğimiz gün yazdığı gibi “SS subaylığı ile ruh ikizi olan bazı kalemler” diye tanımladığı Ahmet Altan, Taraf’ta bugün yine Başbakan Erdoğan’a  hakaret yağdırdı.

“Çevik Bir, Tayyip İki” diyen Altan, “Çevik Bir’in ‘laikçi’ 28 Şubat’ından sonra Tayyip Erdoğan’ın ‘dinci’ 28 Şubat sürecine giriyoruz” ifadesiyle Bekir Coşkun ve Emin Çölaşan’laşma sürecini tamamladı.

Yazısında Başbakan’a “vizyonsuz” ve “yetersiz” diye hakaret eden Altan, “Bu, bir ‘güç delirmesi’ bence” gibi ifadelerle kin kustu.

“Tayyip Erdoğan siyaset tarihine geçecek diye bekliyorduk, galiba ‘Tayyip İki’ olarak mizah tarihine geçecek” gibi bir ifade de kullanan Altan, “tasmalı gazetecilik tarihine” geçecek bir yazı kaleme aldı.

Kimlerin hangi karanlık hesaplarla “özel yetkili” atadığı iyi bilinen Ahmet Altan, tasmalı olmanın gereğini yerine getirip, kaleminden kin ve nefret damlattı.

“SS subayı” ve “tasmalı kalemşör” Altan’ın bugünkü operasyon yazısı sinirlerinin de fena halde bozulduğunu ortaya koydu. Çünkü böylesine bir “Erdoğan nefreti” başka türlü izah edilemezdi.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

defnejoy

Ahmet Altan’ın oğlu kaçmasın diye tedbir

Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde ölü bulunan sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster’ın dosyasının …

altan4

İşte Ahmet Altan’ın FETÖ’deki ‘abisi’

Taraf’ın eski yayın yönetmeni tutuklu Ahmet Altan hakkında ifade veren bir tanık, FETÖ’nün üst düzey …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir