Anasayfa / GENEL / Tarih seni de not etti Derya Sazak!
milliyet-misir1

Tarih seni de not etti Derya Sazak!

Milliyet bugünkü manşetinde önceki gece Mısır’da darbecilerin yaptığı katliamı “Sisi ve Mursi taraftarları sabaha karşı çatıştı” diye verdi.

Milliyet gazetesi bugünkü manşetinde tek kelime ile kepazelik ve ahlaksızlık örneği sergiledi. Önceki gece sabaha doğru ordu birlikleri ve sivil polislerin meydandaki yüzbinlerin üzerine ateş edip katletmesini taraflar arasında çatışma olarak manşetinden duyurdu. Darbe karşıtlarının silah kullandığına dair tek fotoğraf yokken bile Milliyet, “Mursi’nin hamalsa işbirliğiyle suçlanmasını protesto edenlerle, general Sisi’nin çağrısı üzerine sokağa dökülenler Cuma sabaha kadar çatıştı” spotu ile verdi.

Katliamı Mısır’ın cuntanın kontrolündeki medya bile Milliyet’in verdiği şekilde yansıtmaktan utanmış olmalılar ki polisle halk çatışması şeklinde yansıttılar. Bu manşeti atan Milliyet, İsrail’de yayın yapan bir gazetenin bile ahlaki düzeyinin altına düştü.

İşte Milliyet’in manşeti:

(HABER 10)

MEDYAGUNDEM

spiegel

Nazi artığı itler yeni darbe peşinde!

Gezi olaylarının bir numaraları provokatörü Der Spiegel, ikinci bir darbe ihtimalinin olduğunu gündeme taşımaya çalışıyor. …

katar1

Türkiye ve Katar darbe girişimindeki çıbanbaşı

Katar kriziyle ilgili çarpıcı ayrıntılar ortaya çıktı. Krizin fitilini ateşleyen siber saldırıyla ilgili Katar bakın …

kk

FETÖ’cü darbenin siyasi ayağı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partisinin seyyar grup toplantısında darbeci askerleri savundu. Hain kalkışmanın yaşandığı gece dayak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir