Anasayfa / GENEL / Taraf’taki operasyonun şifresi bu fotoğrafta!
altan-ebrutv

Taraf’taki operasyonun şifresi bu fotoğrafta!

MEDYAGÜNDEM- İçlerinde Mehmet Altan ve Amberin Zaman’ın da olduğu bir grup gazeteci Gülen cemaati organizasyonuyla ABD’ye gitti.Bir de Pensilvanya’da Fethullah Gülen ile görüştüler. O geziye ilişkin ortalığı karıştıran iddialar “CHP tetikçisi” ve “top sakal çetesi” ile ilişkili bir gazeteciden geldi.

İddiaya göre Mehmet Altan Fethullah Gülen’in elini öpüp, “Artık masaya yumruğunuzu vurun” diyerek tıpkı eski Türkiye’de askerleri gaza getirmeye çalışan “vesayetçiler” gibi davrandı.

Ancak Altan o iddiayı reddetti.

Her ne kadar Mehmet Altan iddiayı reddetse de ABD’de Gülen cemaatine ait Ebru TV’de Amberin Zaman’la birlikte konuk olup verdikleri mesajlı fotoğraf, Altan ve familyası hakkında bilmemiz gerekenleri yeterince açık ediyor.

21 Nisan 2013 tarihinde New Jersey’de Ebru TV stüdyolarında Amberin Zaman ve Mehmet Altan, “Susmayacağız” notuyla aslında “Yazacağız” demek de istemişler. Taraf’ta olan operasyonun da şifresini daha o günlerden böyle vermişler:

altan-ebrutv1

medyagundem.com 

MEDYAGUNDEM

amberin

Gazeteci değil terörist!

Mesleki olarak gazetecilik yapıyor ancak yaptığının Türkiye düşmanlığından başka izah edilecek bir yanı yok Amberin …

amberin

Terörist söylüyor gazeteci kılıklı tetikçi yazıyor

Türkiye’nin Sincar’da PKK hedeflerini vurmasıyla ilgili bir yazı kaleme alan Amberin Zaman, bölgede karışıklığın arttığını …

amberin

Cahil Amberin al da oku neymiş mesele öğren!

Bu aşağıda gördüğünüz tweeti okuduktan sonra bu yazıyı yazasım geldi. Bir mention atıp geçiştirilecek kadar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir