Anasayfa / ANALİZ / Taraf’ın İngilizi MEDYAGÜNDEM’i ispiyonladı!
amberin1

Taraf’ın İngilizi MEDYAGÜNDEM’i ispiyonladı!

MEDYAGUNDEM.COM- Üç gün önce bir analiz yazdık ve dedik ki;

“IŞİD eliyle Türkiye ve Kürtlere operasyon.”

Türkiye’nin Irak Kürdistanı ile Kuzey Irak petrollerinin taşınması için imzaladığı 50 yıllık tarihi anlaşmanın ardından içeriden ve dışarıdan büyük bir saldırıya maruz kaldığının altını çizip, “İçeride silahsız terör örgütü paraleller, dışarıda da şimdi IŞİD denilen ABD’nin taşeron terör örgütü sahneye sürüldü. IŞİD eliyle Türkiye ve Kürtler’e operasyon çekildi. Operasyonun arkasında da ABD’nin olduğunu gösteren ilginç bir detay dikkat çekiciydi.” dedik.

isid3SES TARAF’IN İNGİLİZİNDEN GELDİ

Bu analizimiz üzerine ses Taraf’ın İngilizi, The Economist’in Türkiye Temsilcisi Amberin Zaman’dan geldi. İşi gücü bir “İngiliz fitnesi” için çalışmak olan Amberin Zaman, Twitter’da yaptığı yorumla tam da analizimizi doğruladı.

amberin

MEDYAGÜNDEM’in linkini paylaşan Zaman, “ucuz komplo teorisi” deyip, IŞİD’in bir Amerikan taşeronu olduğuna da “Ak Parti’nin siteleri Türkiye’nin Musul Konsolosluğuna saldırıdan ABD’yi suçladı” dedi.

Amberin Zaman İngilizce yazdığı mesajla her zamanki gibi Batı’ya “ispiyonculuk” görevini yerine getirirken, “ucuz komplo” dediği şey işte de tam da onun bu “komplo”ya hizmetinin karşılığıydı. Bu coğrafyada ABD, İngiliz, İsrail hesaplarıyla yaratılmak istenen mezhep çatışmaları ile böl-parçala-yönet stratejisi devredeydi. Amberin Zaman gibi “sömürge gazetecileri”nin de görevi bu tezgahın deşifre edilmesine “ucuz komplo” demekten başka birşey değil.

DAHA ÖNCE CENGİZ ÇANDAR DA İSPİYONLAMIŞTI

Daha önce Cengiz Çandar da MEDYAGÜNDEM’i Batılı ve siyonist çevrelere hedef göstermişti.

algemeiner

MEDYAGUNDEM

amberin

Gazeteci değil terörist!

Mesleki olarak gazetecilik yapıyor ancak yaptığının Türkiye düşmanlığından başka izah edilecek bir yanı yok Amberin …

amberin

Terörist söylüyor gazeteci kılıklı tetikçi yazıyor

Türkiye’nin Sincar’da PKK hedeflerini vurmasıyla ilgili bir yazı kaleme alan Amberin Zaman, bölgede karışıklığın arttığını …

amberin

Cahil Amberin al da oku neymiş mesele öğren!

Bu aşağıda gördüğünüz tweeti okuduktan sonra bu yazıyı yazasım geldi. Bir mention atıp geçiştirilecek kadar …

3 Yorumlar

  1. Bu bayan zaten göbekten Ingiltere,Isvicre,Amerikaya bagli.habertürk onu kovdu gitti tarafa sigindi.Baska ne beklenirki?.

  2. Gaşıntını gideremiyorsan

    Ambarın, uzun süredir görüşemediğimizden olsa gaşıntın fena azmış! Hemen işe başlayayım. Ambarın İngilizlerin en büyük özelliği taharetlenmediklerinden dolayı mantar hastalığından muzdarip bir millet olduğunu herkes bilir. Ya huyundan ya suyundan hesabından Amabarın’da mayasalı bu sıralar fena halde azınca rahatlamayı Türkiye’yi ispiyonlayarak gidermeye çalışıyor.

    Gızım sen ne gahpe insanın be! Bu ülkenin ekmeğini yiyip, bu ülkeye açıkça ihanet etmekten nasıl bir zevk alabilirsin ki? Sen sapık mısın, manyak mısın? Gerzek! Sende hiç utanma sıkılma yok mu? Gidip bunları Bangladeş de yap da görelim. Yaşlandıkça mayasılın daha da mı artıyor ne? Geçiremiyorsan, ya tellağın kesesinin altına yatacaksın yada hırdavatçılarda törpü alıp onla gaşıntını geçirmeye çalışacaksın. Ne o lan, her kızıştığında bu milletten, ülkeden intikam alırcasına satış yapıp durursun, ahlaksız! Bu ülke senin kahpeliklerine katlanmaya mecbur mu?

    Gaşıntını gideremiyorsan kendini dağa taşa vurup rahatlayacaksın. Sen kimsin ulan! Bu ülkede basın özgürlüğümün arkasına sığınarak alenen casusluk yapabilecek gücü, kuvveti nereden alırsın, hırt! Aklını başına al! Senin bu yaptığın basın özgürlüğü falan değil düpedüz bu ülkeye ihanettir. Bilmem Gaşıntını biraz olsun giderebildim mi?

  3. Sevgili medya gündem,bizler hic kimseye küfür ederek intikam almamaliyiz.Acimasizca elestirelim ama küfüre varan hakaretler etmeyelim,edenlerinde yorumlarini yayinlamayalim.Manevi degerlerimize,ahlakimiza ters düsen tavirlar bunlar.nacizane düsüncem ve cok medya gündemin bu tuzaga düsmemesini istemedigimden önerimdir.Tesekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir