Anasayfa / GENEL / Hürriyet’in paralel tetikçiliğine Fenerbahçe’den sert tepki
hurriyet-fener

Hürriyet’in paralel tetikçiliğine Fenerbahçe’den sert tepki

Fenerbahçe Kulübü, Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan savcı Mehmet Berk röportajıyla ilgili açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, röportajın dikkatle ve ibretle takip edildiği belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

“Yaptıkları yargılamalar nedeniyle yargılanan, ellerinden görevleri, yetkileri ve hatta korumaları dahi alınan, bir dönemin kurgucularının, yargılamanın yenilenmesi kararının hemen öncesinde yaptıkları bu açıklamalar asla tesadüf değildir. Cezaevinde yatan bunca insanın faillerinin, hiç bir şey olmamış edasıyla üstelik hala görevdeyken, bu şekilde fütursuzca ve yargıyı etkilemek üzere açıklamalar yapmaları, yaşadıkları korkunun ve haklılığımızın en açık göstergesidir. Bu kişilere tavsiyemiz; Ergenekon, Balyoz, Şike gibi dosyalarla ilgili olarak yorum yapmak üzere kullandıkları nefeslerini, dönemlerine ait kendileriyle ilgili sorgulamalarda, yine kendilerine saklamalarıdır.”

Röportajın yer aldığı Hürriyet Gazetesi’ne de tepki gösterilen açıklama, şöyle devam etti:

“Yargılamanın yenilenmesi kararı öncesinde, Galatasaray lobisi-spor müdürü ortaklığıyla yaptıkları bu röportajla ilgili kendilerine tavsiyemiz ise; kendileriyle aynı PARALELLİKTEKİ düşünceleri paylaştıkları karakterlerle yaptıkları ve yapacakları röportajlar sırasında, Fenerbahçe camiasının ve taraftarının hassasiyetlerini gözardı etmenin çok büyük bir hata olduğu gerçeğini, bir an önce kavramalarıdır. Kaldı ki; bu röportajı yapan ve yaptıranlar hakkında, yargıyı etkileme suçundan dolayı, her türlü yasal yollara başvuracağımızı da tüm kamuoyuna deklare ediyoruz.”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

2 Yorumlar

  1. Nedir bu haşhaşileden çektiğimiz…her yerde her taşın altında bir haşhaşi var…kripto haşhaşiler ise perde arkasındalar dost görünümlü düşmanlar kuzu postundaki kurtlar sürüsü…hepsi birbirini gizliyor zarar almaları için ille de maalesef ki sadece sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çarpmaları ve bizzat onun olaya el koyması gerekiyor. Kimse kusura bakmasın biz elleri öpülesi Başbakanımıza layıkıyla hizmet edemiyoruz her şeyi ondan bekliyoruz…sonra hiç umulmadık bir yerde haşhaşinin biri vurduğunda babasının arkasına kaçan çocuk misali kaçışıyoruz ve sayın Recep Tayyip Erdoğan tek başına mücadele ediyor…HAşhaşilerin en büyükleri ise zaten sayın başbakana ulaşılmaması için ihbarda bulunanların bile önünü yolunu kesiyor. Adam hiç utanmadan sayın Başbakanımızın karşısına tam 2 yıl önceden YILMAZ BÜYÜKERŞEN denilen adamı rakip olarak çıkartmak için plan yapıyor ve Ankara Bölge İdare Mahkemesinde HAKİMLİK yapıyor…ve hepimiz izliyoruz…Yazıklar olsun bize ki elimizden hiçbir şey gelmiyor. Butikte gizli buluşma haberini bulup yayınlasanız diyorum

  2. kimdir bu Devlet Bahçeli’nin danışmanı ve gizli toplantıya gönderdiği sözcü HAKİM??? Neden YILMAZ BÜYÜKERŞEN’i Tayyip ERDOĞAN’IN karşısına çıkartmak için çalışıyor???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir