Anasayfa / GENEL / Survivor’da skandal “kafa kesme” görüntüsü!
survivor3

Survivor’da skandal “kafa kesme” görüntüsü!

Survivor All Star yarışmasında Turabi’nin Hakan Hatipoğlu’nun kafasını kesme hareketi izleyenleri şok etti. IŞİD’in kelle kesen infazlarını hatırlatan görüntüler sosyal medyayı karıştırdı.


IŞİD militanlarının din adına batılı gazetecileri, Japon sivil toplum gönüllülerini, esir aldığı Ürdünlü subayları, Hristiyan Suriyelileri kellesini keserek vahşice öldürmesine ait görüntüler tüm dünyanın tüylerini diken diken ediyor.

Türkiye, ise hem IŞİD’in cinayetleri hem Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesi hem de gazeteci Nuh Köklü’nün bir esnaf tarafından yol ortasında bıçaklanması yüzünden şiddeti, nefret cinayetlerini bir kez daha tartışmaya başladı.

Şiddete karşı alınacak önlemlerin tartışıldığı, kamuyounun deyim yerindeyse diken üstünde olduğu günlerde TV8’de yayımlanan ve tüm en çok izlenen program olan Survivor All Star’da dün yaşananlar ise tüy dikti.

KELLE KESME HAREKETİ HERKESİ ŞOK ETTİ

Sosyal medyada çok tepki çeken ve neredeyse bir isyana dönüşen tepkilerin kaynağı, yarışmacılardan Turabi’nin yaptığı bir hareket.

Bir yarışmanın sonunda galip gelen Turabi Çamkıran, rakibi Hakan Hatipoğlu’nun arkasından yaklaşarak IŞİD’in kelle kesme hareketini yapması ekran başındaki izleyicileri şoke etti.
Bu hareketin ardından, kendi ekibindeki arkadaşlarının yanına gidip “Patates çuvalının kellesini aldık” diyen Turabi’nin bu görüntüleri sosyal medyayı karıştırıken, banttan yayınlanan yarışmada, bu görüntülerin sansürlenmemesi, hatta tekrar tekrar defalarca yayına verilmesi de tepkilerin katlanarak artmasına yol açtı.

PATATES ÇUVALININ KELLESİNİ ALDIK

Turabi’nin kelle kesme hareketini kendisine dokunduğu iddiası ile Acun Ilıcalı’ya şikayet eden Hakan Hatipoğlu ise neler olduğundan habersizce Acun’a şikayeti yüzünden tartıştılar.
Turabi’nin “seni gömdük”, “gömdükçe sevineceğim” sözlerine ekip arkadaşları ise süper performans diyerek destek verdiler.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI: ACUN BUNA DUR DE

Genci yaşlısı bir yana çocukların da ilgiyle izlediği yarışmada, Turabi’nin yaptığı kafa kesme hareketi ve görüntülerin defalarca yayımlanması Twitter’da “sorumsuzluk” olarak nitelenirken, izleyiciler “Acun buna dur de” diyerek tepkilerini gösterdiler.

survivor

survivor2

MEDYAGUNDEM

acun1

“Evet” zincirini Acun kırdı!

Futbol dünyası, sanatçılar ve televizyoncular kısa video çekimleriyle referanduma Evet kampanyası başlattı Acun’un katılmaması dikkat …

baha

4 yaşındaki çocuğun hakkını FETÖ’ye nasıl yedirdin Acun?

Tutuklanan komedyen Atalay Demirci, ifadesinde FETÖ’nün kariyerine olan etkisinin büyük olduğunu söyledi. FETÖ’nün darbe girişiminin …

acun-atalay1

Şok iddia; FETÖ Acun’un programını nasıl yönetti?

Türkiye günlerdir “komedyen” Atalay Demirci’nin FETÖ ile gizli kapaklı muhabbetini konuşuyor. Oda TV de şok bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Hepinize en olmadık hakaretlerimi küfürlerimi kınamalarımı tüm öfkemi sunuyorum Acun denen acube dahil defolun gidin ülkemden utanmaz sıkılmaz lar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir