Anasayfa / GENEL / Şu sapık FETÖ’cü o. çocuğunun ya dirisi ya leşi!
ozsoy4

Şu sapık FETÖ’cü o. çocuğunun ya dirisi ya leşi!

Aylar önce yurtdışına kaçan Osman Özsoy’un 15 Temmuz darbe girişiminden bir ay önce katıldığı yayında FETÖ mensuplarına mesajlar verdiği ortaya çıktı. FETÖ mensuplarına “Finale geldik bu günler yakında bitecek. Size çok iş düşecek” diyen Özsoy, “Keşke profesör yerine albay olsaymışım” diyerek darbeyi de ima ediyor. Özsoy, darbeden sonra 7 milyona yakın AK Partili’nin mal varlığına el konulacağını da söylüyor. Daha önce üniversitedeki kız öğrencilerini taciz ettiği ortaya çıkan FETÖ piçi Özsoy Twitter hesabını da kapatıp kaçtı. Özsoy halen ABD’ye kaçan FETÖ’cü o. çocuklarından biri. O konuşmayı da ABD’deki FETÖ stüdyosunda yaptı.


FETÖ’cü profesör Osman Özsoy’un, darbe girişiminden bir ay önce, 14 Haziran’da yaptığı açıklamalarla terör örgütünün planlarını deşifre ettiği ortaya çıktı.

“İnsanlar rahat olsunlar” diyen Özsoy, Her şeyi televizyon ekranlarından söylemek durumunda değiliz. Çok güzel günler geliyor. Hizmet hareketindeki insanları çok yoğun günler bekliyor” ifadelerini kullanıyor.
Çirkin sözler: Mal varlıklarına 2 gün sonra çökebilirsiniz
AK Parti’nin tüm üyelerinin mal varlığına el konacağını belirten Özsoy, “Finalleri böyle olmasaydı” diyerek böyle tehdit ediyor:
“AKP’nin tüm üyelerinin tamamının mal varlığına 2 gün sonra çökebilirsiniz. Köprüler yapıldı, yüz binlerce dönüm arazi orada el değiştirdi. Kısaca yazık oldu diyorum, finalleri böyle olmasaydı diyorum.”
Sunucunun “Ümitvar açıklamalarınız insanlara ümit veriyor” sözlerinin ardından ise, açıklamalarını abartı için söylemediğinin altını çizen darbe sevici profesör, “Bildiklerimi de söylemiyorum. Şehitler öldüklerini bilmiyorlarsa, ölüm acısı almıyor demektir. Bundan daha keyif bir şey var mı?” ifadelerini kullanıyor.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. vay kafirin dostları, bu kadar mı kininiz var ülke müslümanına , hiç mi acımayacaktınız onca insana ve ailesine , bu işkenceleri onlara yapacaktınız, sizde ki nasıl bir iman vicdan, Allah beter etsin, perişan etsin, hiç bir şiy olamayın, önünüz her daim kesilsin,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir