Anasayfa / ANALİZ / Şu PKK’ya toz kondurmayıp sadece devleti suçlayan yazarını daha ne kadar besleyeceksin Aydın Doğan?
melis2

Şu PKK’ya toz kondurmayıp sadece devleti suçlayan yazarını daha ne kadar besleyeceksin Aydın Doğan?

Aydın Doğan şu PKK terörüne tek laf etmeyip, sadece devleti suçlayarak aslında bir terör örgütünü kollayan yazarını daha ne kadar besleyecek?


MEDYAGUNDEM.COM- Aydın Doğan medyasında son dönemde her ne kadar bir değişim fotoğrafı verilmeye çalışılsa da, kadrolar aynı… Yani PKK sevici ve FETÖ köleleri… 1 Kasım’a kadar PKK’nın adını terörle anmamak için nasıl taklalar attıklarını unutmadık.

İşte örnek… Melis Alphan isimli aslında moda yazarlığı yapan ancak Hürriyet ana gazetede de siyaset yazıları yazdırılan, Doğan medyasındaki militanlığı gazeteciliğinin önüne geçmiş kadın, bugün köşesinde PKK terör örgütüne tek laf etmeden, devleti suçlayıp hendek yazısı yazdı.

“Hendekleri bırakıp çocukları görelim” başlıklı yazısında PKK terör örgütünün Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni cehenneme çevirmesine tek laf etmeyen Alphan, sadece devleti suçladı.

Alphan, PKK teröründen etkilenen çocuklar meselesinde sadece devleti suçlu göstererek “Yüksek siyasete, hendek tartışmalarına falan bir ara verelim de…” diye yazdı.

“PKK’ya niye toz kondurmuyorsun?” diye eleştirilince de sosyal medyadan pişkince “PKK benim muhatabım değil, PKK’ya laf etmek zorunda değilim” şeklinde şu cevabı verdi:

melis1

Alphan’ın şu birbirinden tutarsız satırları bile tüm derdinin PKK’yı korumak olduğunu gösteriyor. Kendisine yazar deyip, “benim derdim insanlar” diye atarlanan ama devlete silah bırak diye saldırıp, PKK’ya laf etmek zorunda değilim diyen bir ikiyüzlülük de cabası…

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

1 Yorum yapıldı

  1. o pkk nın hendekleri olmasa polisler ve asker de orada olmaz melis.. yani çok basit bir neden sonuç ilişkisi bunu anlamak için yüksek siyaset bilgisine ihtiyaç yok orta öğretim düzeyinde bir mantık bilgisi yeterli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir