Anasayfa / GENEL / STAR yazarından dengesiz hareketler!
kekec-ozur

STAR yazarından dengesiz hareketler!

MEDYAGUNDEM.COM- Dün tuttu Can Dündar için “Gide gide mide bulandırıcı ve tiksindirici bir varlık haline gelen Can Dündar” diye yazdı. Today’s Zaman’ı Hürriyet’le birlikte “tribünden devrim çıkarma operasyonu” için işbirliği yapmakla itham etti.

kekec-devrim

Her ne olduysa Kekeç bugün Can Dündar’dan da Today’s Zaman’dan da özür diledi.

Kekeç, Can Dündar için “Ayıp ettim… Kendisinden özür diliyorum. Hoş olmadı, şık olmadı, delikanlılığa sığmadı.” diye yazdı.

Star yazarı, “Today’s Zaman’a da ayıp ettim… Polisin biber gazı kullandığı haberini başka mecralar da haberleştirmiş. Bunun bir enformasyon kazası olduğunu kabul ediyorum. Dolayısıyla, Today’s Zaman’dan özür diliyorum… Hayır, Hürriyet gazetesinden özür dilemem. Bu arkadaşlar, ne yaptıklarını (nereye vurduklarını) çok iyi biliyorlar. Hürriyet gazetesini bilakis, kınıyorum, ayıplıyorum ve ‘size yazıklar olsun’ diyorum.” dedi.

Sanırız Kekeç’e bu özrü Star’ın dünkü manşetindeki “polis biber gazı sıktı” skandalı diletti. hurriyet.com.tr ve Today’s Zaman  olaylı Beşiktaş-Galatasaray derbisinde “Polis biber gazı sıktı ortalık karıştı” haberleriyle büyük tepki toplamıştı. Star da ertesi gün o yalanı manşetine taşımıştı.

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir