Anasayfa / TELEVİZYON / Star TV’de büyük kriz!
startv-son

Star TV’de büyük kriz!

Tuba Büyüküstün’ün yeni dizisi “20 Dakika”nın ilk bölümü yayınlanacağı kanalda kriz yarattı. İkiz bebek beklediği ortaya çıkınca ekrana iki sezon ara veren Tuba Büyüküstün’ün fanları yeni dizisi ‘20 Dakika’yı merakla bekliyor. Ancak son gelen haberlere göre Büyüküstün’ün ‘Ay Yapım’ imzalı dizisi yayın kanalı Star TV’de kriz çıkardı ve bu nedenle dizinin yayın tarihi ertelendi.

Kanalın salı ya da perşembe günü yayınlamayı planladığı ve sık sık tanıtımlarını ekrana getirdiği dizinin ilk bölüm kaseti geçen hafta teslim edildi. Kanal yönetimi izlediği görüntüler karşısında büyük hayal kırıklığı yaşadı. Dizinin reklam filmi formatında çekildiğini ve bu halde yayınlanmasının mümkün olmadığını belirten kanal, görüntülerin yenilenmesi için kaseti yapım şirketine geri gönderdi.

Tuba’nın ücreti 50 bin

Tuba Büyüksütün’ün İlker Aksum’la başrolünü paylaştığı ‘20 Dakika’nın en son hazırlanan 3’üncü tanıtım filminin ilk iki tanıtımına göre farklı olması da dikkat çekti. Ay Yapım’ın Kerem Deren ile Pınar Bulut tarafından yazılan ve Serdar Işık tarafından yönetilen dizisi ‘20 Dakika’ için Tuba Büyüküstün’ün bölüm başına 50 bin liraya imza attığı öğrenildi.

Büyüküstün son dizisi “Gönülçelen”den 35 bin lira alıyordu. Büyüküstün yeni dizisinde cinayete teşebbüs iftirasıyla hapse atılan Melek isimli bir anneyi canlandırıyor. İlker Aksum da dizide Büyüküstün’ün onu hapisten kaçırmak için plan yapan eşi Ali’yi oynuyor. Müziklerini Toygar Işıklı’nın hazırladığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar, Cihat Tamer, Ayten Uncuoğlu, Fırat Çelik ve Müjde Uzman gibi ünlü isimler de yer alıyor. (milliyet)

MEDYAGUNDEM

dizi

Kanal D ve Star TV’den kirli senaryo

Referandum yaklaşırken Kanal D ve Star TV’deki dizilerde bilinçaltı mesajlar dikkati çekiyor. Senaryo gereği seçimlerde …

reyting-survivor1

Star TV ekranını Survivor’a kilitledi!

MEDYAGÜNDEM- Star TV reytingte formülü buldu, ekranı tamamen Acun Ilıcalı’nın Survivor’ına tahsis etti. Muhteşem Yüzyıl …

büyük-risk

Star TV’nin yarışmasında hatalı soru skandalı

Yine hatalı sorular Bilgi yarışmalarındaki ‘bilgi kirliliği’ olanca hızıyla devam ediyor. Hafta geçmiyor ki, bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir