Anasayfa / GENEL / Sözcü’nün sahibine Gülen örgütü kalkanı!
akbay

Sözcü’nün sahibine Gülen örgütü kalkanı!

Burak Akbay’ın hacizli araç kullandığı belgelenirken hakkında hiçbir ceza uygulanmaması akıllara cemaat tarafından korunduğu ihtimalini getirdi.

Sözcü gazetesinin sahibi Burak Akbay, ülkeyi yöneten siyasetçilere her gün hakaretler yağdırdı. Önüne gelene “hırsız-uğursuz” diyerek saldırdı. Ama asıl yüzsüzlüğü kendisi yaptı.

8 şirket sahibi olan ve milyonlar kazanan Burak Akbay, gazetesinde istediği insanı vergi kaçakçılığıyla suçlarken, kendisinin vergi kaçırdığı ortaya çıktı.

CEMAATÇİLER ONU KORUYOR
TAKVİM, Burak Akbay ile eşi Zeynep ve annesi Mine Hanım’ın kullandıkları üç araca ödenmeyen vergi borçları yüzünden haciz konulduğunu yazdı. Buna rağmen, üçünün de o arabalarla her gün trafiğe çıktığını fotoğrafladı.

Kendine bakmadan herkese dürüstlük dersi vermeye kalkışan Sözcü’nün sahibi bu iddialar karşısında çaresizce sessizliğe gömüldü. TAKVİM’in belgeli haberine rağmen Akbay ailesinin hacizli araçları kullanmaya devam etmesi de dikkatler kaçmadı.

Özellikle 17 Aralık süreci boyunca ulusalcı çizgisinden ayrılıp Pensilvanya güdümlü haberler yapan Akbay’ın bu sayede paralel bir kalkana alınıp devlet içindeki cemaatçiler tarafından korunduğu iddia ediliyor. (TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir