Anasayfa / GENEL / Sözcü paçavrasıyla karanlık odadan Başbakan’a çirkin hakaret!
sozcu-odatv

Sözcü paçavrasıyla karanlık odadan Başbakan’a çirkin hakaret!

MEDYAGUNDEM.COM- Başbakan Erdoğan’a Twitter’da hakaret ettiği için bir eşcinsele mahkemece bin 500 lira ceza verildi.

İstanbul 18. Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, LGBT’li eşcinsel Levent Pişkin, Twitter’dan “Başbakandan ‘Dört dörtlük ibneyim. İ.neliği sizden öğrenecek değilim‘ açıklaması bekliyoruz. Öptüm.” yazdığı için 2 ay 15 gün olarak verilen hapis cezası, bin 500 TL adli para cezasına çevrildi. Mahkeme, Pişkin’e verilen cezanın CMK 231/5 maddesi uyarınca hükmün  geri bırakılmasına kararı verdi.

Mahkeme, 5 yıl süre ile Pişkin’e denetim süresi verdi ve 5 yıl içerisinde benzer bir suç işlendiği takdirde verilen hükmünde uygulanmasına karar verdi.

Duruşmada “Ben ibneyim. İbnelik için mücadele ediyorum” diyen Levent Pişkin, “eş cinsellik suç değildir, bu yöndeki katılan tarafın beyanları sanki bu suçmuş gibi tahrik olarak değerlendirilmiştir.” dedi.

İşte bu haberi Soner Yalçın’ın sahibi olduğu Oda TV ile Burak Akbay’ın Sözcü’sü Başbakan Erdoğan’a bir hakarete dönüştürerek haberleştirdi.

Bu manşetleri atarak “i.nelik” yapan bu terbiyesizlere ancak “i.ne Soner” ile “i.ne Burak” denirse acaba ne hissederler?

odatv

sozcu

 

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir