Anasayfa / GENEL / Soros’un paralı askerleri!
soros1

Soros’un paralı askerleri!

Vatana ihanette sınır tanımayan Can Dündar, hainliğinin maaşını Soros’tan alıyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da George Soros’un desteklediği ‘Sansür Endeksi’ isimli sitede, Türkiye için kara propaganda yapılıyor. Can Dündar, Ece Temelkuran, Yavuz Baydar gibi FETÖ’ye yakın isimler de Türkiye’yi karalamak için yazıyor.

Merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Index on Cencorship ‘Sansür Endeksi’ isimli bir site kuruldu. Sitede Türkiye aleyhtarı propaganda yapılarak Avrupa kamuoyu manipüle edilmeye çalışılıyor. Sitede Can Dündar-Dilek Dündar, Ece Temelkuran, Yavuz Baydar gibi FETÖ’ye yakın isimler yazdırılıyor.

FETÖ’CÜLER İŞBAŞINDA
Index on Cencorship adlı sitede FETÖ’cü gazeteci Bülent Korucu’nun, Türkiye’de ‘Hayır’ kampanyası başlatanları savunan yazılar yazılması dikkat çekiyor. Sitede bir yazının başlığı “Türkiye’de gazetecinin karısı rehine olarak polis tarafından rehine alındı” şeklindeyken bir başka yazıda bir yazarın “İnsanların yöneticisi ve şeytanının bir araya gelmesi en kötü zamanlardır” şeklinde. Sitenin baş finansörü ise Türkiye’deki birçok olayda parmağı olan George Soros’un sahibi olduğu Açık Toplum Enstitüsü. UNESCO, Google, Facebook da mali destek veriyor.

DÜNDAR’DAN YALAN FURYASI
Sitede Yavuz Baydar, Ahmet Altan’ın tutuklanmasını eleştiren bir yazı kaleme alırken, Can-Dilek Dündar ikilisi ise Can Dündar’ın Türkiye’ye dönmezse bir daha ülkede bulunan eşini görememekle tehdit edildiği yalanını ortaya atıyorlar. Sitede Ece Temelkuran’ın Türkiye aleyhtarı çok sayıda yazı kaleme aldı.

-AKŞAM-

MEDYAGUNDEM

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

can-huf1

Vatan haini it, Türkiye’ye baskı yapın diye yalvarıyor!

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye’den kaçan Can Dündar, ülkesinin zor duruma girmesi için elinden geleni …

can-enis

FETÖ vatan haini Can’ı kullanıp atıyor mu?

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun “MİT TIR’ları görüntülerinin yayınlanması” davasında hakkında 25 yıl hapis cezası verilmesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir