Anasayfa / GENEL / Sokak teröristlerinin son provokasyonu
okmeydani6

Sokak teröristlerinin son provokasyonu

Okmeydanı’nda izinsiz gösteri yapan bir grup provokatör polise taşlı, sopalı ve molotofkokteyli saldırıda bulundu. Gösteriler sırasında Berkin Elvan fotoğrafıyla dikkat çekmek isteyen grubun, çocuklara taş ve sopalar vererek yönlendirdiği görüldü.

İstanbul Okmeydanı’nda bugün öğle saatlerinde toplanan bir grup provokatör ‘Soma’ ve ‘Berkin Elvan’ için izinsiz gösteri yapmak istedi. Güvenlik güçlerine molotofkokteyli ile saldıran göstericiler zırhlı bir polis aracının yanmasına sebep oldu.

2 polisin ve 1 vatandaşın yaralanmasına neden olan göstericiler Okmeydanı’nın ara sokaklarına dağıldı. Polise taşlı ve sopalı karşılık verenler arasında çocukların olduğu görüldü. Yüzlerini peçe ile kapatan grubun çocukları polise karşılık vermesi için yönlendirdiği anlar Yeni Şafak muhabiri Oktay Yıldırım’ın çektiği fotoğraflara yansıdı.

Gezi Parkı eylemleri sırasında başından yaralanarak hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın fotoğraflarıyla provokasyon amaçlayan göstericiler, çocukları yine aynı duruma sürüklemek istedi.

Ülkede huzursuzluk çıkarmak isteyen marjinal gruplar, gösteriler sırasında çocukları en ön sıralarda kullanarak amaçlarını çok net belli etti.

MEDYAGUNDEM

multeci

Suriyeli suçu yok provokasyon var

İçişleri Bakanlığı’ndan Suriyeliler ile gerginliğe ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, gerginliklerin abartılarak infial yaratılmaya çalışıldığı belirtildi. …

1mayis4

1 Mayıs provokatörleri sahnede

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü provoke etmek isteyen gruplar, uyarılara rağmen dağılmayınca gözaltına alındı. …

4

Sanal teröre suçüstü; CHP’deki FETÖ’cü yine elebaşı!

16 Nisan referandumunu bahane ederek Türkiye’de 2. Gezi kalkışması ve kaos planı için özellikle sosyal …

1 Yorum yapıldı

  1. terör kanunu çıkartılmalı acilen ve “molotof” silah kapsamına alınmalı ve molotoflu gösteri yapanı vurmaya yetkisi olmalı güvenlik görevlilerinin, düşünsene; newyork ta gösteri yapılıyor ve amerikan polisine molotof atılıyor, pehh, adamı alnından vurur o amerikan polisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir