Anasayfa / ANALİZ / ‘Sizin yaptığınızı Soner Yalçıngil yapmadı!
cemaat-okur

‘Sizin yaptığınızı Soner Yalçıngil yapmadı!

MEDYAGÜNDEM- Oğuz Cihangir Çiftçi isimli bir okurumuz MEDYAGÜNDEM’e yazmış ve demiş ki;

“Bunların rotaları kaymış”…

Mesajından kendisinin Fethullah Gülen cemaatine gönül verdiğini anlıyoruz.

“Bendeniz Fethullah Gülen Hocaefendi’den ziyadesiyle müstefid olan bir insanım. Kendisine saygım sonsuz!” diyen okurumuz,  “Ancak Cemaat içerisinde yuvalanmış The Cemaat’in hezeyanları durmuyor. Hele şu yazı!!! Okuyunca irkildim…” diyerek isyanını MEDYAGÜNDEM’le paylaşmış…

Sözünü ettiği yazı Rotahaber sitesinde yayınlandı. Sözkonusu yazıdaki Başbakan Erdoğan’a hakaretler bir “cemaat gönüllüsü” olarak okurumuzun büyük öfkesine neden olmuş.

Bakın neler yazmış okurumuz:

“Bu yazı son derece tezyifkar ve dahi tehditkar bir üslupla yazılmış, inanılır gibi değil! Gerek inceden inceye gerek aleni pervasızca vuruyor Sn. Başbakan’a… Güya seni seviyoruz gibi palavralarla da örtüyor seviyesizliği….

Sn.Başbakan’a ‘hain’ Soner Yalçıngiller bile bu kadar pervasızca ve seviyesizce saldırmamışlardır herhalde! İnsanın kanı donuyor, utanıyor…

 MiT krizi sonrası, ‘Kefenimizi yanımıza aldık konuşmasını yaparken arkanda güvenliğini yapan polis bile bizdenken’ gibi vicdansızca yorumlar serdedebilenler, bu ülkeye bu topluma hele ki vahdet ahengimize hiç iyi etmiyorlar.

Bu yazıya ve yazarına, hatta editöryallik müsaadesi de veren ve son zamanlarda tuhaf ve düzeysiz haberlere imza atan rotası şaşkın Rotahaber sahibini de esefle kınıyorum.”

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

fuhus

MEDYAGÜNDEM haklı çıktı; FETÖ’nün fuhuş ordusu!

FETÖ Çatı Davası’nda tanık olarak dinlenen Çetin Acar, FETÖ’nün fuhuş ordusu kurduğunu ve siyasilerin, yargı …

mg1

İşte MEDYAGÜNDEM’in yeni yayın yönetmeni

2009 yılından bu yana yayın hayatında istikrarlı biçimde etkin bir yer edinen MEDYAGUNDEM.COM’un yeni genel …

ercangun2

Portakal’ın özlediği FETÖ’cüyü yazdık başımıza bunlar geldi!

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde FOX Haber sunucusu Fatih Portakal’ın “çok özledim” dediği ve bütün salonun …

1 Yorum yapıldı

  1. Rota haber uzun zamandiriki yüzlü tavrini sürdürüyor.Haberlerinin yanisira bu haberlere yapilan yorumlar insani cileden cikariyor.Bütün kafatascilar,ak parti düsmanlari burada.Ve ben sn Tanik a email yazdim birkac adet cevapsiz kaldim.Kendisini Ülke tv de yapilan programda izledigimde takindigi demokrat tavir ile rota haberdeki yayin anlayisi arasindaki fark nasil tanimlanir bilemiyorum.Bu nedenle kendisine ulasmaya haberler ile altina yapilan yorumlarin neden kontrol edilmedigini,ediliyorsa bunun iki yüzlülük oldugunu yazdim.Gerci cevap alamadim ama okunduguna eminim. Oguz Cihangirin yazdiklarina katiliyorum ama bu tavir yeni degil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir