Anasayfa / GENEL / Sizin gibi katil ODTÜ demeyeceğiz!
odtu-katil

Sizin gibi katil ODTÜ demeyeceğiz!

Tuzla’da öldürülen Fatma Kayıkçı’nın cesedini bavul ile taşıdığı belirlenen katil zanlısı Atalay F., ODTÜ’lü bir seri katil çıktı.


Tuzla’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı öldürdükten sonra firari olarak aranırken evdeki parmak izi kayıtlarından önce kimliği daha sonra Ankara’da iki kişiyi daha öldürdüğü öğrenilen Atalay F.’yle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

KATİL ODTÜ’LÜ ÇIKTI
Şüphelinin Ankara’da platonik aşk yüzünden o zaman Tümgeneral olan Hasan Hüseyin Demirarslan’ın oğlu çocukluk arkadaşı Göktuğ Demirarslan ve sevgilisi Elena Radchikova’yı öldürdüğü sırada ODTÜ’te “Biyoloji” bölümünde doktora yaptığı ortaya çıktı.

PARİS’TEKİ SEVGİLİSİ DE ESRARENGİZ BİR ŞEKİLDE ORTADAN KAYBOLMUŞ
Öte yandan olayla ilgili yapılan soruşturmada şüphelinin Erasmus programıyla 2010 yılında Paris’e gittiği ve burada daha sonra öldürdüğü Göktuğ Demirarslan’la aynı evde kaldığı tespit edildi. Elena Radchikova ile Olga Seregina’nın arkadaş oldukları belirtildi. Ancak 2011 yılında şüpheli Atalay F. ile sevgili olan Olga Seregina esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. İnterpol tarafından aranan Olga Seregina bugüne kadar bulunamadı. Olga Seregina’nın da bir cinayete kurban gitmiş olabileceği belirtildi.

odtu2

TARİH ÖĞRETMENİ KADIN KORİDORDA ÖLDÜRÜLMÜŞ
İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından cinayetle ilgili yapılan soruşturmada tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’ya darbeleri vurduktan sonra talihsiz kadını evin içine soktuğu düşünülüyor. Yapılan testler sonucu silinmesine rağmen koridorda çok miktarda kan izi bulunduğu tespit edildi.

odtu3

GALATASARAY LİSESİ MEZUNU
Galatasaray Lisesi mezunu olan Atalay F.’nin Ankara’da işlediği çifte cinayetin ardından tüm ailesiyle ilişkisini kestiği ve adeta geçmişini sildiği tespit edildi. Yapılan incelemelerde şüphelinin çifte cinayetin ardından Portekiz, Lizbona gittiği ve burada bir otelde kaldığı tespit edildi. Şüphelinin daha sonra yasadışı yollarla Türkiye’ye döndüğü düşünülüyor. Şüphelinin yakalanmamak için uzun süre cep telefonu kullanmadığı, ailesi çok zengin olmasına rağmen onları hiç aramayarak günlük 20 ile 50 lira arasında değişen ücretlerde çalışmaya razı olduğu tespit edildi.

odtu4

CİNAYET SEBEBİNDE İKİ İHTİMAL VAR
Polis öldürülen tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’nın olay sırasında üzerinde 3 bin lira bulunduğunu tespit etti. Cinayetin, şüphelinin bu parayı almak için ya da talihsiz kadının onun gerçek kimliğini ortaya çıkarması yüzünden işlemiş olabileceği belirtiliyor.

MEDYAGUNDEM

odtu7

Titresin Haluk’lar; ODTÜ’de “Asım’ın nesli” var artık

Mezuniyet töreninde terör propagandası yapmak isteyen öğrencilerin yerini vatan sevdalısı öğrenciler aldı. Bilim, kültür ve …

odtu3

Bilim dünyası ODTÜ’nün kızlı erkekli sı.ma başarısını konuşuyor!

Teknik üniversitenin bilimden çok b.ktan işlerle gündeme gelmesi, sosyal medyada kıyasıya eleştiriliyor. ODTÜ uydu fırlatan …

odtu3

Modern ODTÜ’de kızlı erkekli aynı tuvalete sı.ma sevinci!

Rektörlükten izin alamayan öğrenciler, uyarılara rağmen tuvaletlerdeki kadın-erkek ayrımını kaldırarak büyük bir mutluluk yaşadı. Orta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir