Anasayfa / GENEL / “Sır” görüşmeden HDP-FETÖ nikahı çıktı!
diyarbakir2

“Sır” görüşmeden HDP-FETÖ nikahı çıktı!

Ekrem Dumanlı’nın arka bahçeden girdiği ve protokol kapısında karşılandığı Diyarbakır ziyaretinde şok anlaşma!


Görüşmeye Pensilvanya talimatıyla giden Dumanlı, seçimlerde HDP’ye medya desteği vereceklerini söyledi.

Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı’nın Diyarbakır’a giderek HDP’li Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile yaptığı görüşmenin ardından paralelin HDP’ye barajı geçmesi için medya desteği çıktı. Görüşmede paralelin Pensilvanya’daki lideri Gülen’in talimatıyla Dumanlı’nın, Kışanak’a medya desteği vereceklerini söylediği öğrenildi. Dumanlı daha sonra gazete ve ajanstaki yöneticilere yol haritasını anlattı.

GÖRÜŞMEDE HEDEF BELİRLENDİ

30 Mart Yerel Seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP ve MHP ile yaptığı ittifak tutmayan paralel yapının şimdiki hedefi ise HDP’nin barajı geçmesi.

‘Nezaket ziyareti’nden ittifak çıktı

Daha düne kadar Ekrem Dumanlı’nın KCK ve PKK bağlantısıyla yerden yere vurduğu HDP’li Kışanak ile yaptığı sır görüşme gündeme oturmuştu. Dumanlı belediyeye arka kapıdan girdiği görüşme için ‘rutin bir nezaket ziyareti’ açıklaması yapmıştı. O görüşmede paralel yapı ve HDP’nin yaptığı ittifak anlaşmasının detayları ortaya çıktı.

Demirtaş’ı parlatın talimatı

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş’ın özellikle paralel yapının yayın organlarının sosyal medya adreslerinden yoğun şekilde paylaşımla parlatılması kararlaştırıldı.

Batıda güçlü olana destek

Paralel yapının HDP’nin dışında batı illerinde de muhalefetten hangisi güçlüyse onun için medya desteğini yoğunlaştıracağı öğrenildi. Zaman yazarı Şahin Alpay daha önce oyunun CHP’ye olduğunu ancak şartların değiştiğini belirterek yazısında ‘HDP’den başka çare yok’ dedi. Yine Ali Bulaç da HDP’nin barajını geçmesi yönünde kaleme aldı.

İşte alınan kararlar

– Paralel yapının yayın organları Güneydoğu’da seferber edilecek. HDP’nin tüm etkinlikleri takip edilip geniş haberler yapılacak.
– Yayın organlarının sosyal medya hesaplarından Demirtaş’ın mitingleri, ziyaretleri yoğun şekilde paylaşılacak.
– Yazarlar belirli aralıklarla HDP’nin barajı geçmesi gerektiği vurgusu yapan yazılar kaleme alacak.

(AKŞAM)

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

1 Yorum yapıldı

  1. şunların sefaletine, yaptıkları hesaplara, ayak oyunlarına bak! Lan pislikler hayatınız hep mi hesap kitap lan! dün can düşmanınız olan partilerle bugün kolkola elele siz ne kadar omurgasız, karaktersiz, kişiliksiz sadece çıkar ve menfaate kilitlenmiş yaratıklarsınız. Sizin hiç mi dokunulmazınız, kutsalınız, sınırınız yok Siz benim gözümde sokaklarda kadın pazarlayan adamdan bile daha düşük bir yerdesiniz emin olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir