Anasayfa / GENEL / Selo’dan beyaz Türkler’i nasıl kandırdıklarının itirafı
selo-plan

Selo’dan beyaz Türkler’i nasıl kandırdıklarının itirafı

HDP, kan siyaseti yaptı. Eşbaşkan Demirtaş, ‘Kandırıldık” diyen Beyaz Türkler’e cevap yolladı: ‘Türkiye partisiyiz’ derken tek dil, tek millet, tek vatan mı vaat ettik?


HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, seçim öncesi “Türkiye partisiziz” sloganıyla “cici çocuk” maskesini taktı. Beyaz Türkler’in başkenti durumundaki Etiler, Bebek ve Nişantaşı’ndan bile oy alarak seçim barajını aştı. Meclis’e giren HDP, daha sonra maskesini çıkarttı. Terör örgütü PKK’nın emrinden çıkmayan HDP’li vekiller, terörist cenazelerine bile katıldı. HDP’ye oy veren Beyaz Türkler ise “Kandırıldık” diyerek isyan bayrağını açtı.

Terör operasyonlarını engellemek için her defasında kaos çağrısını yapan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş ise İstanbul İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada HDP’ye oy verdiğine pişman olanları hedef aldı. Demirtaş, “Türkiyelileşme” derken ‘tek dil, tek millet, tek vatan’ kavramını kastetmediğini açıkladı! Demirtaş, “HDP bizi kandırdı’ diyorlar. HDP daha önce hepimiz tek dil, tek millet olacağız mı diyordu? Tek dil, tek ırk diyen partiler Türkiye partisi olamaz. Onların kastettiği Türkiye’lilik faşistliktir. Ortak vatan dememizin sebebi Kurdistan’ın Türkiye’ye taşınmış olmasıdır. Türkiye’de büyük Kürt yoğunluğu olmasıdır. HDP ortak vatan diyorsa Kürdistan’ın en büyük parçasını bu ülkeye kattığı içindir. Gönülsüz veya gönüllü. Biz hiç değişmedik” ifadelerini kullandı. Demirtaş, skandal açıklamalarıyla seçmeni nasıl kandırdığını itiraf etmiş oldu.

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

hdp

HDPKK’lılar da FETÖ gibi kıvırmayı iyi biliyor!

HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, ‘terör örgütüne üye olmak’, ‘terör örgütü propagandası yapmak’ ve ‘Toplantı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir