Anasayfa / GENEL / Şehit ve gazi yakınları KK’nın peşini bırakmayacak!
kemal-feto1

Şehit ve gazi yakınları KK’nın peşini bırakmayacak!

“15 Temmuz kontrollü bir darbedir” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 15 Temmuz Derneği tarafından suç duyurusunda bulunulacak. Dernek yetkilileri yaptıkları açıklamada, “15 Temmuz hain darbe girişimini hafife alan bu ifade ile Kemal Kılıçdaroğlu, şehitlerimizin aziz hatırasını lekelemeye kalkışmış, şehit yakınlarını ve gazilerimizi derinden yaralayarak “Kutsal Değerlere Hakaret” etmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

İŞTE 15 TEMMUZ DERNEĞİ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA….

3 Nisan günü televizyon kanallarının genel yayın yönetmenleri ve haber koordinatörleriyle biraraya gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu “15 Temmuz kontrollü bir darbedir” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz hain darbe girişimini hafife alan bu ifade ile Kemal Kılıçdaroğlu, şehitlerimizin aziz hatırasını lekelemeye kalkışmış, şehit yakınlarını ve gazilerimizi derinden yaralayarak “Kutsal Değerlere Hakaret” etmiştir.

Elinde dosya olduğunu iddia eden Kemal Kılıçdaroğlu, eğer varsa bu bilgi ve belgeleri ilgili makamlara vermeyerek hem siyasi kazanç elde etmeye yeltenmiş, hem de “Suç Delillerini Gizleme” suçu işlemiştir.

SUÇ UYDURMA SUÇUNUN FAİLİDİR

Şayet elinde bir delil olmadan, siyasi kazanç elde etme uğruna yalan söylemişse “Suç Uydurma” suçunun failidir.

Tüm bunların ötesinde; bir siyasi parti lideri olarak toplum için hassasiyet arzeden konularda sağduyulu davranması gerekirken toplumun kutsal bildiği değerleri siyasi çıkarları uğruna istismar etmekle “Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik” suçu işlemiştir.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAK

15 Temmuz şehit ve gazilerin gönüllü hamisi olan derneğimiz, şehit yakınları ve gazilerimizle birlikte, yukarıda belirtilen suçların faili olan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında kamu davası açılması için bugün Saat: 15.00’de Çağlayan Adliyesi’ne giderek suç duyurusunda bulunacaktır.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir